کد خبر: 304506تاریخ انتشار : ۹:۵۱:۵۳ - چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

مردی که با یک قبضه چاقو، نانوایی را در قلهک به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

www.dustaan.com جنایت آب دهانی در قلهک

به گزارش ایسنا، حوالی ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه خبر وقوع درگیری میان دو جوان در میدان هدایت به کلانتری قلهک اطلاع داده شد که در پی آن تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. در ادامه با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد جوانی ۲۴ساله از ناحیه قلب هدف اصابت چاقو قرار گرفته و در مقابل یک سوپرمارکتی روی زمین افتاده است که با حضور عوامل اورژانس این فرد برای انجام مداوا به بیمارستان منتقل شد.

ماموران نیز تحقیقات خود در محل را با مراجعه به شاهدان و یکی از طرفین درگیری که برادر مقتول بود، آغاز کردند تا این که دقایقی بعد، از بیمارستان خبر رسید که مضروب به دلیل شدت جراحت های وارد شده فوت کرده است.

با فوت مضروب، برادر وی به عنوان یکی از طرفین دعوا تحت بازجویی قرار گرفت و به ماموران گفت که در پیک موتوری کار می کنم و با قاتل برادرم که او هم پیک موتوری بود درگیر شده و از ناحیه او هدف ضرب و جرح قرار گرفتم. من هم با برادرم که در همان حوالی نانواست، تماس گرفتم و او هم وارد نزاع شد. در ادامه مقتول برای کمک به برادرش با ضارب درگیر شده و قاتل با چاقو این فرد را هم هدف اصابت قرار داد. متهم به قتل نیز در همان دقایق اولیه شناسایی و دستگیر شد.

این فرد در بازجویی‌های پلیسی درباره علت نزاع گفت: آب دهانم روی صورت برادر مقتول افتاد و به این شکل درگیری ما آغاز شد. مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ، با تایید این خبر اعلام کرد: به دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت، جسد برای تعیین علت قطعی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم نیز دستگیر و پرونده‌ای نیز در این زمینه تشکیل شده است.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.