کد خبر: 232057تاریخ انتشار : ۱۰:۱۶:۳۲ - دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تونی را گرمی ۴۰۰ هزار تومان می فروشند و بعضی وقتها هم تا ۷۰۰ هزار تومان به خاطر تضمین اصل بودنش. بچه پولدارها و خوشگذرانهای شهر نیز تونی را که از دیلر (ساقی)شان گرفتند، دلاری را لول میکنند و این پودر سفید و شبیه نمک را میکشند داخل بینی. داستان، داستان اعتیاد لاکچری است، قصه بیدردی و داشتن درد اعتیادهای مثلا باکلاس و لوکس.

داستان تونی دارد میان قشر مرفه اجتماع جدی میشود، این قصه را در فضاهای مجازی هم گهگاه روایت میکنند و همین تحریکی است برای آدمهایی که نشستهاند تا مواد جدیدی عرضه شود و تست بزنند و نشئگی، نو کنند.

مافیای مواد مخدر اسم جدید کوکائین را گذاشته تونی، نامی که چندان هم بیمسما نیست و برمیگردد به یک فیلم هالیوودی به نام صورتزخمی که آلپاچینو در آن ایفاگر نقش تونی مونتانا بود. یک قاچاقچی حرفهای موادمخدر که در برخی صحنههای فیلم مقابل کوهی از کوکائین و مشروبات الکلی مشغول نشئگی است./جام جم

www.dustaan.com تونی ،ماده مخدر لاکچری برای بچه پولدارها، گرمی 700 هزار تومان!


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0