جمعه , ۱ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶ بعد از ظهر به وقت تهران

توطئه شیطانی «مرد لاکچری» برای زنان تهرانی

دندان پزشک قلابی سایت همسریابی برای زنان مجرد تهرانی که دنبال شوهر بودند دسیسه پلیدی داشت.

پیش‌نویس خودکار

زنان جوان زمانی فهمیدند رودست خورده اند که مرد لاکچری رویاهای شان ناپدید شده بود.
روز ۱۱ تیر زن ۴۵ ساله ای با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش ادعا کرد که اواخر خرداد امسال با مرد جوانی به نام ناصر که خودش را دندان پزشک و جراح فک معرفی کرده بود در فیسبوک آشنا شدم و به خاطر جایگاه شغلی و اجتماعی که داشت خیلی زود به او اعتماد کردم.
مرجان به ماموران گفت: چند روز از آشنایی ما گذشت که ناصر با من تماس گرفت و ادعا کرد یکی از بستگانش که در شرکت نفت است قصد فروش امتیاز یک خانه به قیمت بسیار پایین را دارد و می تواند آن را برای من تهیه کند به همین خاطر با توجه به اعتمادی که به او داشتم خانه ام را در جنوب تهران به قیمت پایین تر از عرف بازار فروختم و در چند مرحله ۲۵۹ میلیون تومان را که دسترنج ۲۷ سال کارم بود به حسابش واریز کردم.
وی افزود: پس از چند ساعت که پول ها به حساب ناصر واریز شده بود هر چه به او زنگ می زدم تلفن همراهش خاموش بود و این در حالی بود که در مدت ۱۲ روز آشنایی هیچ آدرس و نشانی از ناصر نداشتم.
شناسایی مرد فریبکار
بدین ترتیب با توجه به حساس بودن پرونده تیمی از ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده وارد عمل شدند و در گام نخست کارآگاهان با توجه به شگرد متهم به سراغ مجرمان سابقه دار رفتند و خیلی زود یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای را که به این شیوه دست به کلاهبرداری از زنان می زد، شناسایی کردند.
ماموران در ادامه زن جوانی به نام اکرم را که با ناصر در ارتباط بود، شناسایی کردند که این زن نیز گفت ارتباط من با ناصر در حد تلفنی بود و وقتی از من درخواست پول کرد متوجه کلاهبرداری او شدم و به همین خاطر ارتباطم را با او قطع کردم.
تیم پلیسی در ادامه با تحقیقات فنی و علمی موفق به شناسایی مخفیگاه ناصر در منطقه جنت آباد شمالی شدند و در نخستین روز آبان ماه در عملیاتی غافلگیرانه ناصر دستگیر شد.
اعتراف
ناصر ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: از چندی قبل با عضویت در سایت های همسریابی ودوست‌یابی، خودم را با یک بیوگرافی دروغین و موقعیت شغلی و اجتماعی مناسب برای فریب زنان مجرد معرفی کردم و پس از اعتماد سازی طعمه هایم با پیشنهادهای مالی و وسوسه آمیز در خصوص خرید خودرو، خانه و دریافت وام آن ها را فریب می دادم و در حالی که آن ها تنها یک شماره تماس از من داشتند به حسابم پول واریز می کردند و پس از آن تلفن همراهم را خاموش می کردم.
بنا بر این گزارش، کارآگاهان در تجسس ها پی بردند که چهار زن هدف کلاهبرداری ۳۰۰ میلیون تومانی این مرد فریبکار قرار گرفته اند که متهم به دستور بازپرس شعبه ۳ دادسرای ناحیه یک تهران در اختیار ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *