کد خبر: 248231تاریخ انتشار : ۱۰:۵۶:۰۰ - چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

رئیس هلال احمر ماکو گفت: نبود دید کافی در زیر آب و کمبود امکانات در سد شهید جواد قنبری عملا کشف جسد غرق شده را با مشکل مواجه کرده است.

ایسنا : سجاد اسماعیل زاده  اظهار کرد: عملیات کشف و امداد دو نفر پدر و پسر غرق شده در سد شهید جواد قنبری از اولین لحظه اعلامی به تلفن امداد هلال احمر پیگیری شده است که امروز در روز پنجم این فعالیت هستیم.

رئیس جمعیت هلال احمر ماکو در تشریح چگونگی رخداد این حادثه گفت: لحظه‌ای سهل انگاری موجبات فوت دو تن همشهریانمان را فراهم ساخت.

www.dustaan.com تلاش ها برای یافتن جسد مرد غرق شده در سد ماکو +عکس
www.dustaan.com تلاش ها برای یافتن جسد مرد غرق شده در سد ماکو +عکس
www.dustaan.com تلاش ها برای یافتن جسد مرد غرق شده در سد ماکو +عکس

وی افزود: روزی که این خانواده به سد شهید جواد قنبری آمده بودند سد بسیار مواج بود، ولی باز از سوی خانواده توجهی به این قضیه نشد.

رئیس هلال احمر ماکو بر روایت قضیه از زبان شاهدین حاضر در سد و فیلمی که گرفته شده اشاره و تصریح کرد: کودک بلافاصله بعد از شیرجه در آب به دلیل عدم مهارت در شنا کردن غرق شده و برروی آب می‌آید، ولی پدر هنوز در روز پنجم جستجوی خود پیدا نشده است.

وی، کمبود امکانات را یکی از عوامل کاهنده شانس پیداشدن وی در سد ماکو عنوان کرد و افزود: تعدادی غواص نیز به منطقه اعزام شد، ولی به دلیل نبود دید کافی در زیر آب عملا این امر هم ابتر ماند.

اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: نیرو‌های هلال احمر ماکو با قایق و تور‌های ماهیگیری تمامی نقاط سد را کنترل خواهند کرد.پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.