کد خبر: 231882تاریخ انتشار : ۲۱:۲۰:۲۶ - یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

رسانه های ترکیه اعلام کردند طرح ترور رجب طیب اردوغان رئیس جمهور این کشور خنثی شد. این خبر در حالی اعلام می‌شود که رجب طیب اردوغان هم در اولین واکنش خود نسبت به این خبر در اظهارنظری گفت این گونه تهدیدها ما را از ادامه را‌ه‌مان منع نمی‌کند.

www.dustaan.com تلاش برای ترور اردوغان در بوسنی

به گزارش اعتمادآنلاین اردوغان در این‌باره به خبرنگاران گفت سازمان اطلاعات ترکیه این خبر را به من داد و همین امر هم باعث شد تا من به اینجا بیایم، چنین تهدیدهایی مانع ادامه راهم نمی‌شود. به نوشته رسانه‌های ترکیه قرار بود این سوءقصد در حین سفر امروز یکشنبه رئیس‌جمهور ترکیه به بوسنی وهرزگوین انجام شود.

بر اساس اطلاعاتی که به خبرگزاری آناتولی ترکیه رسیده برخی از شهروندان ترک ساکن کشور مقدونیه این اطلاعات را در اختیار سازمان های امنیتی ترکیه قرار داده و آنها را از تلاش برای سوء قصد به جان اردوغان در زمان سفر به یکی از کشورهای بالکان مطلع کرده بودند. همچنین به گفته این خبرگزاری سازمان‌های اطلاعاتی غربی نیز به سازمان اطلاعات ترکیه اطلاعات مشابهی را در مورد آمادگی یک گروه ترک برای انجام عملیات ترور علیه اردوغان ارائه کرده بودند.

هنوز هیچ منبعی، بی‌طرفی گزارش رسانه‌های ترکیه‌ای را تایید نکرده است.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0