ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 299278

ماجرا تجاوز عمو و پسرعموهای مجری مشهور آمریکایی رسانه ای شد.

www.dustaan.com تعرض گروهی به مجری معروف تلویزیونی +عکس

ماجرا از آن قرار است که وقتی اپرا وینفری ۹ سال داشت توسط پسرعموها، عموها و دوستانش مورد تجاوز وحشیانه و گروهی قرار گرفت.

گفتنی است که قربانی، اپرا وینفری جزو یکی از میلیاردترین سیاهپوست های تاریخ شناخته می شود که یکی از تاثیرگذارترین سلبریتی های دنیا است.

وی با وجود ثروت زیادش کودکی بسیار سختی را پشت سر گذاشته است و اپرا در مصاحبه اش گفت که مادرش یک خدمتکار ساده بوده و وقت و توانایی رسیدگی به اپرا نداشته به همین خاطر وی با مادربزرگش زندگی کرد و پس از چند سال به خانه مادرش بازگشت.

وقتی اپرا ۹ سال داشت، از طرف پسر عموها، عمو و دوستش مورد تجاوز قرار گرفت.او در ۱۴ سالگی به خاطر مشکلاتی که با مادرش داشت از خانه فرار کرد و مدتی بعد باردار شد و نوزاد نارسی به دنیا آورد که خیلی زود از دنیا رفت.

بعد از آن، مادر اپرا او را پیش پدرش فرستاد تا با او زندگی کند. پدر اپرا توانایی پرداخت هزینه های تحصیل دخترش را داشت، به همین دلیل اپرا در ۱۷ سالگی در یک مسابقه ی سخنوری برنده شد و برای تحصیل در رشته ی ارتباطات وارد دانشگاه ایالت تنسی شد. در همان زمان بود که او به عنوان گزارشگر در شبکه ی سی بی اس مشغول به کار شد و در نهایت، تبدیل به یک مجری مشهور تلویزیونی شد.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۱
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.