ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 133543

پرستار شیطان صفت شب ها زنان و دختران بیمار را مورد ازار و اذیت های جنسی قرار می داد. دادگاه وی را به تحمل ۴۰ سال زندان محکوم کرده است.

www.dustaan.com تعرض جنسی پرستار مرد، به زنان و دختران بیمار +عکس

تعرض جنسی پرستار مرد، به زنان و دختران بیمار +عکس

به گزارش  رکنا، پلیس اوکلاهما، متهم به نام توماس مور طی شکایت چندین زن و دختر جوان در بیمارستان‌های اوکلاهما و نبرسکای کانادا تحت بازجویی قرار گرفته است. اطلاعات موجود نشان می‌دهد توماس مور با تزریق دوز بالای مرفین به بیماران زن آنها را بیهوش می‌کرد و سپس مورد آزار قرار می‌داد. چند تن از زنان که دوز تزریقی دارویشان کمتر بوده در زمان سوءاستفاده متوجه رفتارهای غیراخلاقی متهم شده‌اند و با داد و فریاد درخواست کمک کرده‌اند اما در همین زمان مرد پرستار بلافاصله بیمارستان را ترک کرده است. متهم سعی داشته پس از چندین آزار جنسی در هر بیمارستان محل کار خود را تغییر بدهد تا شناسایی نشود و دوباره بتواند از موقعیت خود در بیمارستان‌های دیگر سوءاستفاده کند و به جنایات خود ادامه دهد.

 

به گزارش پلیس اوکلاهما توماس مور در پرونده خود بیش از ۸ شکایت از زنان مختلف داشته که وی را متهم به آزار جنسی کرده‌اند. مسئول یکی از بیمارستان‌های اوکلاهما می‌گوید: در پی شکایت یک بیمار در سال ۲۰۱۳ میلادی توماس مور را بلافاصله از کارش معلق کرده اما گویا انجام این کار هیچ تغییری در روند رفتارهای متهم نداشته است.

 

دادستان پرونده در دادگاه گفت: شرایط پرونده بسیار پیچیده است، متهم در پی هر حمله سعی کرده فرار کند و ردی از خود برجا نگذارد. اما برخی از بیماران وی را شناخته و توانسته‌اند چهره‌اش را شناسایی کنند. و از دادگاه می خواهیم که این مرد را با توجه به میزان جرایم مرتکب شده سال‌ها پشت میله‌های زندان نگهدارد.

 

قاضی دادگاه پس از چند جلسه محاکمه این متهم را به ۴۰ سال زندان محکوم کرد.

۴/۵ ( ۱ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
 تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.