کد خبر: 117046تاریخ انتشار : ۱۲:۱۱:۳۰ - دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵

تعداد اسیب دیدگان حادثه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تاکنون به ۱۹۴ تن رسیده است. اواربرداری از این ساختمان کماکان ادامه دارد.

www.dustaan.com شمار مصدومان فاجعه پلاسکو به ۱۹۴ نفر رسید

سرپرست اورژانس کشور گفت: از ۱۹۷ مصدوم حادثه ساختمان پلاسکو فقط چهر نفر هنوز در بیمارستان هستند.

به گزارش ایرنا، پیر حسین کولیوند روز دوشنبه در نشست خبری وزارت بهداشت، افزود: ۱۵۲ مصدوم این حادثه در محل به صورت سرپایی مداوا شدند و ۴۵ نفر به بیمارستان منتقل شدند که ۴۱ نفر آنها با حال عمومی خوب مرخص شدند.

وی گفت: یکی ازمصدومانی که در بیمارستان پارس بستری است دچار شکستگی شده است.
وی ادامه داد: برخی از مصدومان این حادثه به خاطر گاز مونوکسید کربن موجود در محیط دچار مسمومیت شدند که به همین علت ماسکهای N95 بین امدادگران توزیع شد.
ساختمان ۱۷ طبقه تجاری پلاسکو در محدوده خیابان جمهوری تهران حدود ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه دچار حریق شد که پس از حدود سه ساعت بطور کامل تخریب شد و فرو ریخت. شمار مصدومان حادثه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تاکنون به ۱۹۴ نفر رسیده است. آوار برداری این ساختمان که از پنجشنبه گذشته آغاز شده همچنان ادامه دارد.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.