ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 67302

تعدا زیادی از دختران و مردان برهنه اسپانیایی با ریختن خون بر روی بدنشان اعتراض خود را نسبت به خشونت انسانها علیه گاوها در مراسم های سالیانه که به تازگی برگزار شده بود نشان دادند.

www.dustaan.com تظاهرات دختران برهنه در اسپانیا برای اعتراض به گاو بازی! + تصاویر

این تظاهرات با همکاری انجمن حقوق حیوانات و گروه حفاظت از حیوانات اسپانیا برگزار شده بود، در این تظاهرات نزدیک ۱۰۰ دختر و مرد عریان  در مقابل شهرداری شهر پامپلونا گردهم آمدند. انها برای نشان دادن خشم خود بدن خود را به خون اغشته کرده و از نماد شاخ گاو استفاده کرده بودند

www.dustaan.com تظاهرات دختران برهنه در اسپانیا برای اعتراض به گاو بازی! + تصاویر www.dustaan.com تظاهرات دختران برهنه در اسپانیا برای اعتراض به گاو بازی! + تصاویر www.dustaan.com تظاهرات دختران برهنه در اسپانیا برای اعتراض به گاو بازی! + تصاویر

جشنواره سالانه گاوبازی در اسپانیا شامل آزادسازی گروهی گاوهای خشمگین در خیابان می‌شود و مردم عیاش می‌کوشند از حیوانات قدرتمند پیشی بگیرند. گزارش‌ها حاکی است تاکنون ۱۵ نفر در جشنواره فرار از دست گاوهای خشمگین در پامپلونا کشته شده‌اند. این جشنواره یک هفته ادامه دارد و هر روز از ساعت ۸ صبح گاوها در خیابان رها می‌شوند.
۰/۵ ( ۰ نظر )مطالب مرتبط :

پربیننده ترین مطالب روز


مرجع : مجله خبری دوستان

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.