یکشنبه , ۶ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۸:۰۲ قبل از ظهر به وقت تهران

تصویری از بازیگر معروف در کنار همسر و دخترانش

دختران بازیگران معروف هالیوود به عنوان میس گلدن گلوب انتخاب شدند.

در حالی که گلن گلوب هر سال فرزند یکی از بازیگران سرشناس را به عنوان میس گلدن گلوب انتخاب می‌کند تا از سنت فیلمسازی در خانواده تقدیر کرده باشد، امسال سه دختر سیلوستر استالونه با هم به این عنوان انتخاب شده‌اند.
اسکارلت ۱۴ ساله، سیستین ۱۸ ساله و سوفیا ۲۰ ساله سه دختر استالونه هستند که عنوان میس گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ را با هم کسب کرده‌اند.

لورنزو سوریا رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود یا گلدن‌گلوب دیروز اعلام کرد برای نخستین بار سه نفر برای انجام این وظیفه و کسب این عنوان انتخاب شده‌اند.
سوفیا استالونه در این باره گفت: من و خواهرانم بسیار از لورنزو متشکریم که این عنوان را به ما داده و بسیار از این فرصت که در اختیار ما قرار گرفته هیجان‌ده هستیم.

سیلوتر استالونه یک جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل در کارنامه دارد که آن را سال پیش برای ادامه‌ای که بر فیلم «راکی» ساخته شده بود وبا عنوان «کرید» اکران شد، با تحسین زیادی روبه رو شد، کسب کرد.
به این ترتیب این سه خواهر هم در مراسم گلدن گلوب و هم در فرش قرمز آن با توجه روبه رو خواهند بود.

سیلوستر استالونه به همراه همسر و دخترانش در گلدن گلوب

سیلوستر استالونه به همراه همسر و دخترانش در گلدن گلوب

داکوتا جانسون، لورا درن و ملانی گریفیث از دیگر فرزندان چهره‌های سلبریتی بوده‌اند که پیشتر برای کسب این عنوان انتخاب شده‌اند. وظیفه این سه خواهر راهنمایی برندگان تا روی صحنه، بازگردان آنها به پشت صحنه و آوردن جوایز گلدن گلوب برای دادن به اهدا کنندگان آنها به برندگان شب گلدن گلوب خواهد بود. فرزند دمی مور از برندگان اخیر این عنوان بود. سال پیش کورین دختر جیمی فاکس این افتخار را کسب کرده بود.

بازیگر ۷۰ ساله هالیودی ۱۹ سال پیش با همسرش جنیفر ازدواج کرد. او پیش از این سه بار ازدواج کرده بود.

سیلوستر با بازی در فیلم جدیدش «کرید» توجه منتقدان را جلب کرد و در گیشه‌ها یسینما هم موفق بود. این بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده و ورزشکار که بیش از هر چیز برای ایفای نقش شخصیتی به نام «راکی» و «رمبو» شناخته می‌شود، علاوه بر بازیگری، نویسندگی این فیلم‌ها را نیز بر عهده داشت. استالونه که از سال ۱۹۷۰ تاکنون در صنعت سرگرمی فعال است، به‌خاطر بازی در فیلم «راکی» نامزد دریافت دو جایزه اسکار، یکی برای بهترین بازیگر و دیگری برای بهترین فیلمنامه‌ شد. وی سومین بازیگر تاریخ است که به‌خاطر یک فیلم، نامزد دریافت این دو جایزه شد. پیش از او فقط چارلی چاپلین و اورسن ولز این افتخار را کسب کرده بودند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *