کد خبر: 167330تاریخ انتشار : ۱۴:۴۶:۰۲ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

تصویربرداری سریال «محکومین» به  کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی این روزها حوالی اشرفی اصفهانی ادامه دارد.

خبرگزاری فارس: تصویربرداری سریال «محکومین» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید در مراد آباد واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی پیگیری می‌شود.

احسان یوسفی‌پور و ایمان صفا در این لوکیشن مقابل دوربین رفته‌اند.

لیلا زارع، مسعود کرامتی، تینو صالحی، علی شادمان، علی انصاریان،‌فرشاد احمدزاده و … از بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین این سریال رفته‌اند.

www.dustaan.com تصاویری جدید از سریال «محکومین»

 تصاویری جدید از سریال «محکومین»

این سریال ساختاری اپیزودیک دارد و به همین دلیل ۷۰ بازیگر اصلی و چهره و همچنین ۱۰۰ بازیگر دیگر نیز در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت و در هر قسمت ۶ بازیگر حضور خواهند داشت. لیلا زارع در این سریال بازیگر اصلی و مددکار اجتماعی است. حسین مهری، علی شادمان، محمد حاتمی، مسعود کرامتی، بهادر مالکی، شیدا خلیق، سوگل قلاتیان، افسانه تهرانچی، پریسا راد، مسعود میرطاهری، امین میری،‌تینو صالحی و … نیز در اپیزودهای دیگر این سریال حضور خواهند داشت.

www.dustaan.com تصاویری جدید از سریال «محکومین»

به گزارش فارس، داستان این اثر پیرامون مجازات جایگزین است. این جرایم سعی دارد تا کاری کند که افرادی که به دلایل غیر عمد مرتکب جرمی شده‌اند، به زندان نیفتاده و آن دوران را در فضایی دیگر سپری کنند. هدف این سریال فرهنگ‌سازی در بخش مجازات جایگزین است.

در «محکومین» در هر قسمت یک پرونده برای هر یک از محکومین تشکیل می‌شود و به جایتنبیه و زندان نگاه جدیدی فرهنگ سازی خواهد شد. این موضوع مت یکسال است که توسط قوه قضائیه تائید شده اما در جامعه کنونی هنوز جایگزین نشده است.

www.dustaan.com تصاویری جدید از سریال «محکومین»

سایر عوامل این سریال عبارتند از: محمدرضا سکوت تصویربردار، علی جودی دستیار یک و برنامه ریز، طلا معتضدی، حسین قناعت، محمد عبدی نویسنده، مرتضی پورحیدری طراح صحنه و لباس، علیرضا نیازی صدابردار،‌احسان روناسی گریمور، مسعود مهدوی مدیر تولید،‌سارا مطلق منشی صحنه و …

این سریال در ۳۰ قسمت برای شبکه یک سیما تولید خواهد شد.

www.dustaan.com تصاویری جدید از سریال «محکومین»

پربیننده ترین مطالب روزنحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0