شنبه , ۲۸ ام فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۱۵ قبل از ظهر به وقت تهران

ترس مردم دنیا از پیشگویی هولناک زن معروف بلغاری! +تصاویر

یک زن نابینای بلغاری که حملات یازده سپتامبر و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پیش‌گویی کرده بود، پیش از مرگش برای سال ۲۰۱۸ نیز دو پیش‌گویی مهم انجام داده است.

این زن بلغاری که بابا وانگ نام دارد و در سال ۱۹۹۶ در سن ۸۵ سالگی به علت سرطان پستان درگذشت، توانایی‌های فوق‌طبیعی شگفت‌انگیزی داشته است که به او اجازه می‌داده بلایای طبیعی و سایر رویداد‌های جهانی بزرگ را پیش‌بینی کند.

برخی مدعی‌اند که بابا وانگا پیش از مرگش آینده جهان را تا قرن ۵۱ میلادی که به اعتقاد او پایان عمر کره زمین بود، پیش‌بینی کرده است.

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش‌گویی‌های خارق‌العاده‌اش لقب نوستراداموس منطقه بالکان را داشت، ظاهرا درباره سال ۲۰۱۸ نیز دو پیش‌گویی مهم داشته است.

ترس مردمان جهان از پیشگویی هولناک زن معروف بلغاری +عکس

 

طبق برخی گزارش‌ها، او پیش از مرگش پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸، چین با غلبه بر آمریکا به اولین ابرقدرت جهان تبدیل خواهد شد.

بابا وانگا همچنین پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۱۸ نوع جدیدی از انرژی در سیاره زهره (ونوس) کشف خواهد شد.

افرادی که به پیش‌گویی‌های این پیرزن نابینا ایمان دارند مدعی‌اند با وجود اینکه او این پیش‌گویی‌ها را بیش از ۲۰ سال پیش انجام داده است، اکنون در آن‌ها هاله‌ای از حقیقت وجود دارد.

در زمانی که بابا وانگا تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک جهان را پیش‌بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها ۴.۱ بود، اما پیش‌بینی‌هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام دادند، در تطابق کامل با پیش‌گویی بابا وانگا است.

اما در مورد پیش‌گویی دوم او باید گفت: در حال حاضر طرحی برای انجام کاوش‌های فضایی در سیاره زهره وجود ندارد و این به این معناست که پیش‌بینی کشف نوع جدیدی از انرژی در این سیاره در سال آینده میلادی چندان واقع‌بینانه نیست.

افرادی که به پیش‌گویی‌های بابا وانگا اعتقاد دارند مدعی‌اند او سال‌ها قبل از حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ پیش‌گویی کرده بود که دو پرنده آهنین به آمریکا حمله خواهند کرد. او حتی پیش‌بینی کرده بود که پس از این حادثه Incident خون افراد بیگناه زیادی به زمین ریخته خواهد شد.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش‌بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۶ اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک ارتش افراط‌گرا و حمله آن به اروپا را پیش‌گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش ISIS را می‌توان این پیش‌بینی او در نظر گرفت.

از همه جالب‌تر این که برخی مدعی اند این پیرزن نابینای بلغاریایی در زمان حیات خود پیش‌بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس‌جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش‌گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ Trump ممکن است هرگز ریاست‌جمهوری خود را به پایان نرساند.

بابا وانگا علاوه بر این پیش‌گویی‌ها، پیش از مرگ خود از پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال ۲۳۴۱ غیرقابل سکونت خواهد شد.

او همچنین برای زندگی چند قرن بعد انسان‌ها نیز پیش‌بینی‌هایی را کرده است، از جمله پیش‌بینی‌های وی این است که تا سال ۲۱۳۰ بیگانگان فضایی به تمدن‌های انسانی کمک خواهند کرد که در زیر دریا‌ها زندگی کنند و در سال ۳۰۰۵ جنگ بزرگی در مریخ به وقوع خواهد پیوست.

وی همچنین گفته است که تا سال ۳۷۹۷ هر چیزی از روی کره زمین ناپدید می‌شود، اما تا آن زمان انسان‌ها به این قابلیت دست پیدا کرده‌اند که برای زندگی به یک منظومه ستاره‌ای جدید کوچ کنند.

ناگفته نماند که برخی از آشنایان او که از صحت پیش بینی‌های او خبر داشتند در مصاحبه‌ای که از آن‌ها شد پیش بینی‌های سال ۲۰۱۸ باباونگا را تکذیب کردند.

در حال حاضر مسئولین و اهالی منطقه که به وی ایمان داشتند منتظر پیش بینی‌های او در سال ۲۰۱۸ هستند.

بابا ونگا (به انگلیسی: Baba Vanga متولد ۳۱ ژانویه ۱۹۱۱ – درگذشته ۱۱ اوت ۱۹۹۶) عارف و روشن‌بین ساکن بلغارستان بود که به گیاه‌درمانی نیز می‌پرداخت. افراد زیادی از گوشه و کنار دنیا اعتقاد داشتند که وی دارای توانایی‌های ماوراءالطبیعه بوده است.

به ادعای بعضی منابع وی تجزیه اتحاد جماهیر شوروی، تاریخ مرگ ژوزف استالین، فاجعه چرنوبیل، حملات ۱۱ سپتامبر و غرق شدن زیردریایی کورسک را پیش‌بینی کرده بود. اما افراد نزدیک به وی، پیش‌بینی‌های نسبت داده شده به وی در منابع اینترنتی را تکذیب می‌کنند.

از جمله موارد نسبت داده شده به بابا ونگا آن است وی پیش‌بینی کرده بود که فینال جام جهانی ۱۹۹۴ بین دو تیم که نام آن‌ها با حرف ب. شروع می‌شود، انجام خواهد شد. درحالی که این مسابقه بین ایتالیا و برزیل برگزار شد. ایتالیا در مرحله نیمه‌نهایی آن سال بر بلغارستان غلبه کرد. وی همچنین پیش‌بینی کرده بود که جنگ جهانی سوم در نوامبر ۲۰۱۰ آغاز و تا اکتبر ۲۰۱۴ طول خواهد کشید. اما به گفته افراد نزدیک به وی، او از به زبان آوردن پیش‌بینی‌هایش درباره مسایل فاجعه‌بار خودداری می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *