چهارشنبه , ۱۵ ام آذر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۵ بعد از ظهر به وقت تهران

تراژدی تلخ ۶ زن تهرانی در ارابه شیطان

یک مرد اخراجی پس از سرقت شش خودرو، شش زن را به تله شیطانی انداخت و آن ها را آزار داد .

پیش‌نویس خودکار

این مرد شیطان صفت دیروز در دادگاه پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند.
دزد مزدا ۳
رسیدگی به این پرونده  از دو سال قبل به دنبال سرقت چهار خودروی پراید در شرق تهران در فاصله زمانی یک هفته آغاز شد . پلیس در حالی پیگیر ماجرا شده بود که  چند روز بعد یک زن از سرقت خودروی مزدا ۳  نوک مدادی خود نیز خبر داد و گفت: شب گذشته به مهمانی رفته بودم اما وقتی برگشتم متوجه شدم خودروام سرقت شده است .
در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی دزد یا دزدان خودرو در شرق تهران  ادامه داشت یک پزشک خانم  با ماموران کلانتری تهرانپارس تماس گرفت و از دزدیده شدن  مزدا ۳ سفیدش خبر داد.
در حالی که شواهد نشان می‌داد احتمالاً سرقت‌ها از سوی یک نفر صورت گرفته است پلیس به محل سرقت خودروی پزشک خانم رفت و در آن جا با یک مزدا ۳  نوک مدادی روبه‌رو شد که استعلام‌ پلاک آن نشان می داد یک هفته قبل سرقت شده بود.  شیشه های این خودرو شکسته شده و اتاقک آن به شدت آسیب دیده بود .
در بررسی ها مشخص شد دزد خودرو با به جا گذاشتن خودروی مزدا نوک مدادی با خودروی مزدا سفید پزشک خانم گریخته است.
دستور ایست
یک هفته از این سرقت گذشته بود پلیس مزدا۳ پزشک خانم را در یکی از خیابان های شرق تهران شناسایی کرد و به راننده جوان دستور ایست داد .اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس گریخت و  به این ترتیب تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد تا این که پلیس  دست به شلیک چند تیر هوایی  زد. راننده می خواست به دل جمعیت بزند که یک تاکسی راهش را مسدود کرد و به این ترتیب راننده  ۲۳ ساله به نام محمود دستگیر شد و پلیس در بازرسی از خودروی سرقتی وی  چندین گرم ماده مخدر شیشه کشف کرد. در بررسی ها مشخص شد محمود چندین سابقه کیفری از جمله اعتیاد،کیف قاپی، سرقت و درگیری دارد. وی  در بازجویی  ها  به سرقت چهار خودرو، دو پراید و دو خودروی مزدا ۳ اعتراف کرد .
تراژدی ۶ زن
پلیس در ادامه تحقیق ها و  با توجه به شکایت های مشابهی که شش زن جوان از یک راننده شیطان صفت  مطرح کرده بودند دریافت  محمود پس از سرقت خودروها در پوشش مسافربر شش زن جوان را به تله شیطانی اش  انداخته و آن ها را آزار داده است .
در دادگاه
با افشای این ماجرا پرونده مرد شیطان صفت که حالا ۲۵سال دارد با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وی دیروز در دادگاه به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد . این در حالی بود که فقط سه نفر از شاکی ها در دادگاه حضور داشتند.
در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای محمود به اتهام  سرقت چهار پراید ،سه خودروی مزدا ۳، ربودن شش زن و آزار چهار نفر از آن ها و  همچنین ضرب و جرح و سرقت  اشد  مجازات خواست.
وی ادامه داد:  دو نفر از شاکی ها  که حالا در دادگاه حضور ندارند اعلام کرده اند   این مرد قصد داشته آن ها را آزار دهد اما وقتی با مقاومت شان روبه‌رو شده در اجرای نقشه اش ناکام مانده است .
سپس نخستین شاکی که زن ۴۹ساله و  صاحب مزدا۳ نوک مدادی بود  در جایگاه ویژه  ایستاد و گفت : من به مهمانی رفته بودم.  ساعت حدود ۴ صبح بود که به خانه ام  در حوالی خیابان دماوند برگشتم و متوجه شدم خودروام سرقت  شده است .یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که پلیس با من تماس گرفت و گفت  خودروی مرا پیدا کرده و سارق با به جا گذاشتن خودروی مزدا۳من با خودروی پزشک خانم گریخته است.
وی ادامه داد: خودروام به شدت آسیب دیده و شیشه های  آن شکسته و تمام اموالم از داخل آن سرقت شده بود که خسارت آن ها را می خواهم.
سپس دومین شاکی  که زن ۴۸ ساله  ای بود ، در جایگاه ویژه ایستاد  و گفت: خواهرم پزشک است.  چون مدتی بود به پا درد مبتلا شده بود خودروی مزدا ۳ سفیدم  را در اختیارش قرار داده بودم تا با آن به مطب برود .متهم خودروام را از مقابل مطب خواهرم سرقت کرده و  با به جا گذاشتن مزدای اولی که دزدیده بود  فرار کرد. چند روز بعد پلیس در تعقیب و گریز توانست متهم را بازداشت کند اما با خودروی من قصد فرار داشت  که یک تاکسی راهش را مسدود کرد  و پس از برخورد با تاکسی به ناچار متوقف شد. خودروی من در این تصادف و همچنین  در تیراندازی پلیس در جریان تعقیب و گریز به شدت آسیب دیده و من خسارت آن را می خواهم.
سپس  سومین شاکی  که زن  ۳۵ ساله ای بود روبه روی قضات ایستاد.
وی گفت :من آن روز از جلسه اولیا و مربیان مدرسه دخترم به خانه بر می گشتم و منتظر تاکسی بودم که یک پراید کهنه مقابل ام توقف کرد .من که فکر می کردم راننده مسافرکش است  سوار شدم. راننده ظاهری  به هم ریخته و کثیف داشت. تاول و زخم های روی دستش باعث شد به او مشکوک شوم. در نزدیکی پارک تهرانپارس می خواستم پیاده شوم اما راننده گفت مسیر را اشتباه آمده است و به بهانه دنده عقب،  صندلی خودرو را خواباند. او می خواست  مرا آزار دهد که التماس کردم دست از سرم بردارد .به او گفتم شوهر و بچه دارم اما او با یک پیچ گوشتی به من حمله کرد.
این زن که از به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور بار دیگر شوکه شده بود و به شدت اشک می ریخت، ادامه داد: متهم پیچ گوشتی را  روی پهلویم گذاشت و گفت کلیه ام  را سوراخ می کند. می خواستم با تلفن همراه با همسرم تماس بگیرم اما او تهدیدم کرد با چاقو به چشمانم می زند و مرا نابینا می کند .او  بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد تا این که  توانستم به سختی قفل در را بشکنم و خودم را به بیرون از خودرو پرتاب کنم .من از این مرد شیطان صفت شکایت دارم .
سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد .وی  اتهام آدم ربایی و زنای به عنف  را نپذیرفت و  گفت سرقت خودروها را قبول دارم.
متهم جوان  در تشریح نحوه سرقت ها  گفت: من قبلا در شرکت بزرگ خودرویی کار می‌کردم. به همین خاطر یاد گرفته بودم در خودروها را با پنس جراحی باز کنم .
وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چرا مزدا ۳ را سرقت می کردی؟ گفت: این خودرو ایمنی پایینی دارد و سرقت  آن مانند پراید بسیار آسان است .من سرقت خودروها را قبول دارم اما شش زن را آزار نداده ام.
قاضی از وی پرسید پزشکی قانونی آزار و اذیت دو زن را تایید کرده است. در این باره چه می گویی؟  که متهم شروع به دروغگویی کرد .
وی گفت: یکی از زنانی  که علیه من شکایت کرده، با من رابطه دوستانه داشته است. بررسی پرینت تماس های تلفنی من این موضوع را تایید می کند. شاکی که امروز در دادگاه حاضر است نیز  علیه من دروغ می گوید. من او را آزار نداده ام.
در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند. این در حالی است که پرونده مرد شیطان صفت به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب تحت رسیدگی قرار دارد و هنوز برایش حکم صادر نشده است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *