کد خبر: 4439تاریخ انتشار : ۹:۵۵:۴۲ - سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : سهیل پرویز و دوستش حسن صمد به ترتیب ۲۳ و ۲۶ ساله، با گشت زنی در خیابانهای منچستر طعمه خود را از میان دختران جوانی که از مدرسه کمی دیرتر به منزل بر می گشتند انتخاب کردند.

www.dustaan.com تجاوز هولناک ۲ پسرجوان به دختر نوجوان + عکس متهمان
تجاوز هولناک ۲ پسرجوان به دختر نوجوان + عکس متهمان

در حالیکه صمد رانندگی خودروی گلف را برعهده داشت سهیل به بهانه اتمام شارژ موبایلش به قربانی نزدیک شد تا از قربانی برای استفاده از تلفن همراهش کمک بگیرد. در این هنگام سهیل در ماشین را باز کرد و دختر ۱۵ ساله را به زور و با کمک صمد در صندلی جلوی خودرو سوار کردند.

این دو پس از خارج شدن از شهر در جنگلهای اطراف نیت پلید خود را عملی کردند و پس از آن با ضربه ای محکم قربانی را از ماشین در میان زباله ها پرتاب کردند به نحوی که صدای شکسته شدن استخوان دختر بیچاره شنیده شد. چند ساعت بعد یکی از رهگذران او را در حالیکه وضعیت مناسبی نداشت پیدا کرده و پلیس را در جریان حادثه قرار می دهد..

بر اساس شواهد و مشخصاتی که این دختر در اختیار پلیس قرارداد و با کمک گرفتن از دوربینهای امنیتی اطراف محل حادثه، مشخصات ماشین بدست آمد ولی مشخص شد که مالک آن این خودرو را در زمان حادثه در اختیار دوست خود(صمد)قرار داده است.

لذا با مشخصات بدست آمده، این دو نفر دستگیر شدند. آنها در ابتدا هرگونه ارتباطی با این جرم وحشتناک را انکار کردند ولی پس از مواجه شدن با ادله محکم پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

پرویز در دادگاه به جرم تجاوز به ۸سال و به جرم ربودن دختر جوان به ۵ سال جمعا به ۱۳ سال حبس و دوستش صمد به جرم تجاوز و معاونت در عمل ربودن دختر جوان به ۶ سال حبس محکوم شدند.

بر اساس فرضیات پلیس این دو علاوه بر این جنایت احتمالا در چند مورد دیگر نیز موجب آزار و اذیت دختران جوان شده اند که پلیس منچستر بدنبال قربانیان احتمالی این دو متهم می باشد.

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=4439


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0