چهارشنبه , ۱۲ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۲:۰۱ بعد از ظهر به وقت تهران

تجاوز های جنسی پدر شیطان صفت به دخترش خاطره در افغانستان + فیلم و عکس

دختری در کابل از کودکی مورد تجاوز پدرش قرار گرفته و حالا با وجود سقط چندین بچه دارای ۲ کودک است.

۲ad3e44824e44070a1f0c371a4c921ce

این دختر که خاطره نام دارد ۱۳ سال تحت تعرض بوده و می گوید هیچ گاه پدر متجاوزش را نمی بخشد و نمی داند برای بچه هایش خواهری کند یا مادرشان باشد.

حلیم پدر متجاوز که با دخالت اهالی محله در خانه اش دستگیر شد خود را بی گناه می داند وهفته پیش پس از محاکمه در دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد.

آزمایش DNA نشان داد حلیم دروغ می گوید و او پدر دو کودک دخترش است و خاطره ۱۳ سال در شکنجه گاه پدر تحت تجاوز بوده است.

روح الله، وکیل مدافع خاطره در این خصوص گفت: اگر این آزمایش نبود، امکان داشت دختر به مجازاتی مطابق قوانین افغانستان و قوانین اسلامی محکوم شود. او می‌گوید که این آزمایش یگانه مدرکی بود که توانست ثابت کند متجاوز پدر دختر بوده و دختر بی‌گناه است.

خاطره در مواجهه با خبرنگاران با اشاره به دخترش با نام زینب گفت: “زینب، هم دختر من است، هم دختر پدر من! یعنی که حاصل تجاوز پدرم بر من است، ما هم مادر و دختر هستیم و هم خواهر.”

وی می افزاید: چهارساله بودم  که پدرم به ایران رفت و هفت هشت سال بعد برگشت وقتی پدرش برمی‌گشت انتظار داشت همه مهر و محبت پدری را که سال‌ها از آن محروم بوده، ببیند. چرا که همیشه حسرت محبت عموها و دائی‌هایش به فرزندانشان را می‌خورد اما وقتی خود را در آغوش پدر یافت، “این محبت بیش از حد بود در دوازده سالگی نگاه پدر به من نسبت به نگاه سایر پدران به دختران‌شان فرق دارد.

او گفت:” وقتی هم پیش مادرکلان (مادربزرگ) رفتم و شکایت کردم مرا سرزنش کردند و گفتند که همه پدران دختران شان را نوازش می‌کنند.”

این زن جوان می‌گوید که وقتی به سن ۱۴ و ۱۵ سالگی رسید، شبی پدرش به زور به او تجاوز جنسی کرد: “ترسیده بودم، شوکه شده بودم و یک گوشه‌ای گرفته بودم خودم راکز کرده بودم.

خودش می‌گوید: “به مادرم فرصت نمی‌داد چیزی بگوید. این تجاوز جریان داشت تا بالاخره باردار شدم. وقتی باردار شدم، پدرم کوچ مان را به جای دیگری در کابل انتقال داد و از آنجا به بغلان رفتیم. در بغلان طفلم به دنیا آمد و پدرم او را برد و در صحرا رها کرد.”

بنابه این گزارش پدر خاطره به اعدام محکوم شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

یک دیدگاه

  1. یا امام زمان، خیلی وحشتناکه. کمک از فتن آخرالزمان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *