ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 207904

در هند خشونت بر علیه زنان بسیار بالاست، مخصوصاً زمانی که دختری با خود جهیزیه کافی به خانه شوهرش نبرد، در آن موقع است که خانواده شوهر شروع به بهانه گیری کرده و سر فرصت زهر خود را می ریزند!

www.dustaan.com تاوان سنگینی عروس خانم به خاطر جهیزیه‌ ناقصش داد! +عکس

تاوان سنگینی عروس خانم به خاطر جهیزیه‌ ناقصش داد!

عروسی که به خاطر مشکلات مالی هنگام ازدواج جهیزیه کاملی با خودش به خانه بخت نبرده بود، تاوان سنگینی برای این موضوع پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، زن هندی تبار به نام “ریتا سارکار” که اکنون ۲۸ سال دارد، وقت ازدواج به دلیل مشکلات مالی نتوانست جهیزیه ای کامل و درخور سلیقه داماد به خانه بخت ببرد.

این موضوع کینه ای بزرگ در دل داماد شیطان صفت کاشت و همیشه به فکر تلافی آن بود تا اینکه روزی شرایط برای انتقام مهیا شد.

ماجرا به زمانی باز می گردد که دلدردی ناگهانی امان ریتا را برید و همسرش او را برای درمان به یک درمانگاه خصوصی در کلکته برد که یکی از دوستان وی در آنجا طبابت می کرد.

پس از بیهوش کردن عروس نگون بخت به بهانه عمل آپاندیس آنها با نقشه ای شوم کلیه وی را از بدنش خارج کردند تا داماد کینه ای آن را با همدستی برادرش بفروشد.

از نظر همسر ریتا این تنها راهی بود که او می توانست با آن موضوع جهیزیه را برای خود حل کند و تا حدودی این کمبود جبران شود. مدتها از آن ماجرا گذشت،درد های ریتا به جای کاهش روز به روز افزایش می یافت تا اینکه سرانجام صبر او به سر آمد و برای چکاپی کامل به یک پزشک معتبر مراجعه کرد.

پس از انجام آزمایش‌های لازم ریتا  تازه متوجه فاجعه ای که گریبان او را گرفته شد و برای شکایت از همسر و برادر شوهر خود اقدام کرد اما  شوهرش ادعا کرد که کلیه را با رضایت خود ریتا فروخته اند.

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.