کد خبر: 299649تاریخ انتشار : ۸:۵۴:۴۸ - چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

سخنگوی دستگاه قضا در نشست روز گذشته خود با خبرنگاران  در پاسخ به سوال « رکنا » درباره انتقادهای مطرح شده در کیفرخواست که توسط آقای شهریاری – نماینده مدعی العموم – در جلسه علنی قرائت شد و حریم خانواده مقتول حفظ نشده است ، گفت : به ایشان ( شهریاری ) تذکر داده شد ، البته همه اهتمام ما بر این است که رسیدگی از جمله در این پرونده در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی انجام شود.

www.dustaan.com به نماینده دادستان پرونده نجفی تذکر داده شد !

در همین حال جهان  نیوز مدعی شد : کانال تلگرامی دولت بهار؛ منتسب به هواداران احمدی‌نژاد در خبری مدعی انتقال محمدعلی نجفی (شهردار سابق تهران) به اتاق مشایی (رئیس دفتر رئیس‌جمهور سابق) در بند چهار زندان اوین شد و مشایی را به اتاق دیگری منتقل کرده‌اند .

پلیس سیرجان پرده ازپرداخت تسهیلات غیرمجازبانکی برداشت

توکلی- عاملان تنظیم تسهیلات غیرمجازبانکی درسیرجان دستگیرشدند.

فرمانده انتظامی سیرجان ازکشف پنج فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش دو میلیارد و۱۰۰میلیون ریال ودستگیری شش عامل تنظیم این تسهیلات خبرداد.

به گزارش خبرنگارما، سرهنگ”ایران نژاد”گفت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حقوقی یکی ازبانک های این شهرستان پرده ازپنج فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی برداشتند.

این مسئول انتظامی افزود: متهمان با استفاده ازجعل اسناد، مدارک و مهرهای بانکی و گرفتن مبالغ گزاف به پرداخت تسهیلات به افراد مد نظر اقدام می کردند. وی خاطرنشان کرد:با هماهنگی مقام قضایی،شش متهم دراین خصوص دستگیر شدند و در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود  اعتراف کردند.

وی بااشاره به این که رسیدگی وپی جویی جرایم وتخلفات مالی واقتصادی درحیطه وظایف پلیس آگاهی است،یادآورشد:در همین زمینه پرونده تشکیل شد و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.