کد خبر: 242406تاریخ انتشار : ۱۸:۴۴:۲۵ - جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

دیدار برزیل و کاستاریکا از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شد و شاگردان تیته با دو گل حریف خود را شکست دادند.

www.dustaan.com برزیل ۲   کاستاریکا صفر/ پیروزی شیرین سلسائو در وقت تلف شده

برزیل ۲ – ۰ کاستاریکا

داور: کویپرز بیورن (هلند)
ورزشگاه:سن‌پترزبورگ آره‌نا

گل: کوتینیو(۹۲) نیمار (۹۷)

کارت زرد: نیمار و کوتینیو(برزیل)، آکاستا (کاستاریکا)

کارت قرمز: _

ترکیب برزیل: آلیسون بکر، فاگنر، میراندا، سیلوا، مارسلو، کاسمیرو، کوتینیو، پائولینیو(فیرمینو)، ویلیان(داگلاس کاستا)، ژسوس(فرناندینیو) و نیمار

ترکیب کاستاریکا: ناواس، آکاستا، گونسالس، دوآرته، اوویدو، گامبوئا(تخدا) ، بورخس، روییس، بوسمان(کالوو) ، ونگاسو اورنا(بلانوس)

نیمه اول

به گزارش ایسنا، دو تیم فوتبال برزیل و کاستاریکا از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه سن‌پترزبورگ روسیه برابر هم قرار گرفتند.

دقیقه ۱۳: حرکت بازیکنان کاستاریکا از سمت راست با پاس به بیرون همراه شد که ضربه بورخس به شکل خطرناک به بیرون رفت تا نخستین حمله بازی توسط کاستاریکا شکل بگیرد.

دقیقه ۲۷: توپ در پشت محوطه جریمه به مارسلو رسید که شوت این بازیکن به ژسوس رسید و مهاجم شماره ۹ سلسائو توپ را به تور چسباند اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۴۱: پاس کوتینیو، مارسلو را از چپ راه انداخت و این مدافع بعد از حرکت در عرض، ضربه خود را با پای راست روانه دروازه کرد که ناواس به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: سانتر فاگنر در آستانه دروازه به نیمار رسید اما این بازیکن نتوانست ضربه مناسبی را بزند و ناواس توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۹: سانتر برزیلی‌ها با ضربه سر ژسوس به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه توپ به کوتینیو رسید که ضربه این بازیکن هم با تکل به موقع مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه ۵۷: حرکت برزیلی‌ها از سمت راست با پاس پائولینیو به نیمار رسید که ضربه این بازیکن با واکنش زیبای ناواس به کرنر رفت.

دقیقه ۷۳: توپ‌گیری نیمار از مدافع کاستاریکا، شماره ۱۰ سلسائو را در موقعیتی مناسب قرارداد اما ضربه کات‌دار این بازیکن در حالتی تک به تک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: ضد حمله برزیلی‌ها توپ را به ژسوس رساند و او هم نیمار را در موقعیتی تک به تک قرار داد که بر هم خوردن تعادل نیمار باعث شد داور پنالتی اعلام کند. داور هلندی به کمک VAR نظر خود را تغییر داد و از اعلام پنالتی صرف نظر کرد.

دقیقه ۹۲: سانتر مارسلو از سمت چپ با پاس با سر فیرمینو و تاثیرگذاری ژسوس به کوتینیو رسید که ضربه نوک پای این بازیکن از بین پاهای ناواس به درون دروازه رفت تا گل نخست برزیلی‌ها به ثمر برسد.

دقیقه ۹۴: یک و دوی فیرمینو و نیمار توپ را به مهاجم لیورپول رساند اما ضربه این بازیکن در کمال ناباوری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۷: کاسمیرو توپ را به کاستا داد و او هم با پاس در عرض نیمار را مقابل دروازه خالی قرار داد تا این بازیکن گل دوم بازی را به ثمر برساند.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.