یکشنبه , ۹ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۷ قبل از ظهر به وقت تهران

برادر بی حیا به خواهرش رحم نکرد ! / عروس شاهد آزار خواهر شوهرش بود!+عکس

پسرجوان به همراه همسرش خواهر خود را به قتل رساند.

https://www.insideedition.com/sites/default/files/images/2015-10/12644.jpg

به گزارش رکنا، دنیل به همراه همسرش خواهر بیست ساله ی خود را ربود تا فقط کمی تفریح کرده باشند، درپی این آدم ربایی وقتل خونین خواهر، پای پلیس  به این ماجرا باز شد.

براساس گزارش پلیس ،دنیل خواهر خود را ربود تا فقط کمی او را بترساند، اما دنیل و نامزدش که به علت مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر درحالت طبیعی نبودند، خواهرش را مجبور به مصرف هروئین کرده و بعد از بیهوش شدن وی به خواهرش تجاوز کرده و در پایان او را با طناب خفه می کند.

پلیس در ادامه افزود: با اقدام به موقع دنیل و همسرش دستگیر شدند اما الیزابت خواهر او، جان خود را از دست داده بود.درحال حاضر این دو متهم دستگیر شدند و در بازداشت به سر می برند.

برادر مقتول در بازجویی این چنین اظهار کرده است : قصد کشتن  خواهرم رانداشتم،فقط می خواستیم با او شوخی کنیم اما هر دوی ما مواد مخدر  مصرف کرده بودیم و در حالت طبیعی نبودیم و نمی دانیم چه کار کردیم.

به گزارش پلیس محلی لیتل راک، دنیل به اتهام آدم ربایی،قتل و تجاوز به قتل  درجه یک و نامزد او به اتهام همکاری درانجام جرائم بازداشت شدند که پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر پرونده آنها به دادگاه ارجاع داده خواهد شد،تا قاضی  حکم قطعی را برای این برادر بی رحم صادر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *