کد خبر: 3938تاریخ انتشار : ۸:۵۷:۳۴ - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : سپانوویچ به دلیل کیفیت پایین فنی‌اش حتی به تعداد انگشتان یک دست هم در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس قرار نگرفت و در نیم فصل توسط دایی از تیم جواب شد اما چون از قرارداد خود با پرسپولیس تنها ۲۰ درصد را دریافت کرده بود و باشگاه پولی نداشت که به او بدهد، از همین رو به ناچار در ایران ماند تا پس از دریافت پول از پرسپولیس برود.

www.dustaan.com با یکی از بی‌ کیفیت ترین خریدهای پرسپولیس آشنا شوید
با یکی از بی‌ کیفیت ترین خریدهای پرسپولیس آشنا شوید


پولی که تاکنون هنوز به سپانوویچ پرداخت نشده و این هافبک کروات کماکان در حال گشت و گذار در تهران، رفتن به سونا و استخر به حساب باشگاه و نوشیدن قهوه در منزلی که باشگاه اجاره‌اش را پرداخت می‌کند، است! بعد از استعفای رویانیان، سپانوویچ که شرایط را به هم ریخته می‌دید، به دیدار پروین رفت تا بلکه او بتواند پول وی را پرداخت کند.

در این دیدار سپانوویچ به پروین گفت: دایی اعلام کرده نیازی به من ندارد اما باشگاه هم پولی نداشت به من بدهد تا قراردادم را فسخ کنم و به کشورم برگردم و کماکان بلاتکلیف هستم. به خاطر همین موضوع، فقط در تمرینات تیم حاضر می‌شوم و به صورت انفرادی تمرین می‌کنم.

همسرم باردار است و با توجه به شرایط مجبورم هفته‌ای یکبار به همسرم سر بزنم و مجددا به ایران برگردم که این کار هزینه‌های فراوانی را به من تحمیل کرده.

البته این کار تا چندی دیگر که فرزندم به دنیا بیاید، غیرممکن می‌شود و من باید پیش همسرم بمانم. شرایط بسیار بد است و من از این وضعیت زجر می‌کشم.

از این رو به شما التماس می‌کنم که پول من را بدهید تا از ایران بروم! پروین پس از شنیدن درد دل‌های این بازیکن، به او قول داد مشکلش را حل خواهد کرد و چون او مهمان است نمی‌گذارد با خاطره بد کشور ما را ترک کند. پروین از این بازیکن ۱۰ روز زمان خواست تا پول این بازیکن را آماده کند و سپس با او تسویه حساب کنند./افکار نیوز

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=3938


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0