سه شنبه , ۱۱ ام مهر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۳ بعد از ظهر به وقت تهران

بازیچه مردی شدم که چهار سال از بهترین دوران زندگی ام را دستاویزی برای…

او چنان با احساسات و عواطف من بازی می کرد که حتی برای لحظه ای هم نمی توانستم تصور کنم بازیچه مردی شده ام که چهار سال از بهترین دوران زندگی ام را دستاویزی برای هوسرانی های خود قرار داده است تا این که روزی …

بازیچه مردی شدم که چهار سال از بهترین دوران زندگی ام را ...

دختر ۳۲ساله تحصیل کرده ای که قربانی یک آشنایی شوم در فضای مجازی شده بود، در حالی که ادعا می کرد آینده و جوانی اش را در یک قمار دروغین باخته است، درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: در یک خانواده فرهنگی و تحصیل کرده به دنیا آمدم و زندگی آرام توأم با خوشبختی را تجربه کردم تا این که بعد از پایان تحصیلاتم در مقطع کارشناسی ارشد، در یک شرکت تجاری مشغول کار شدم و به طور همزمان نیز در کلاس زبان شرکت می کردم تا خودم را برای آزمون دکتری آماده کنم. در فضای اینستاگرام پیجی را با موضوع آموزش زبان انگلیسی فالو کردم و به این ترتیب با «مسعود» آشنا شدم. در ابتدا او باب آشنایی را با من باز کرد و من او را انسان بسیار متشخص و باسوادی یافتم.

مسعود از همان ابتدای آشنایی این موضوع را مطرح کرد که هدف او از این ارتباط، یک دوستی اجتماعی است. مدتی بعد در یک کافی شاپ یکدیگر را ملاقات کردیم و ارتباط تلفنی و حضوری ما بیشتر شد. مسعود همیشه این موضوع را به من یادآوری می کرد که به ازدواج فکر نمی کند. او می گفت که به یک بیماری صعب العلاج مبتلاست و به همین دلیل نمی خواهد با هیچ دختری ازدواج کند و اگر بیمار نبود حتما به خواستگاری ام می آمد.

شب های زیادی را از ناراحتی بیماری مسعود تا صبح گریه می کردم و از این که او آن قدر با وجدان است که مسئله بیماری اش را صادقانه بیان می کند، او را می ستودم. از طرفی من هیچ گاه با مسعود تماس نمی گرفتم و بیشتر او با من تماس می گرفت. او می گفت که خانواده اش تعصبی هستند و اگر بدانند با دختری در ارتباط است ناراحت می شوند. ارتباط من با مسعود حدود چهار سال ادامه یافت و من از لحاظ عاطفی به شدت به او وابسته شده بودم و این در حالی بود که به بهانه های واهی به تمام خواستگارانم جواب رد می دادم، چون به هیچ مردی جز مسعود نمی توانستم فکر کنم.

از نظر من بیماری مسعود هیچ اهمیتی نداشت و حتی راضی بودم تنها یک سال با او زندگی کنم و طعم خوشبختی را بچشم! چندین بار این موضوع را با او مطرح کردم اما او زیر بار نمی رفت و می گفت تمایلی ندارد که این فداکاری را در حق او بکنم، تا این که چند روز قبل زن جوانی به محل کارم آمد و خودش را زن مسعود معرفی کرد. او در حضور همکارانم فریاد می زد که پایت را از زندگی من و همسرم بیرون بگذار! وقتی فهمیدم تمام حرف های مسعود دروغ بوده است و او هیچ بیماری نداشته و ابتلا به بیماری صعب العلاج را بهانه ای برای پوشاندن دروغ هایش قرار داده است ، خیلی ناراحت شدم و از این که سال های جوانی ام را با تکیه بر حرف های دروغین مسعود قمار کردم، پشیمانم اما …

شایان ذکر است، به دستور سرگرد علی امارلو (رئیس کلانتری شفای مشهد) پرونده این دختر جوان در دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی های کارشناسی و روان شناختی مشاوران زبده قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *