ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 309980

پیش‌گوی نابینا اهل بلغارستان که سال ۱۹۹۶ مرد، حملات ۱۱ سپتامبر را پیش بینی کرده بود.

او در ۸۵ سالگی درگذشت اما قبل از آن پیش بینی کرد که سال ۲۰۲۰ به اروپا حمله شیمیایی خواهد شد.

به گفته او پوتین سال ۲۰۲۰ ترور خواهد شد و ترامپ هم به شدت مریض خواهد شد.

www.dustaan.com پیشگویی های عجیب بابا وانگا درباره اروپا ، پوتین ، ترامپ و پایان زمین

بابا وانگا کیست؟

بابا ونگا (به انگلیسی: Baba Vanga) (متولد ۳۱ ژانویه ۱۹۱۱ – درگذشته ۱۱ اوت ۱۹۹۶) عارف و روشن‌بین ساکن بلغارستان بود که به گیاه‌درمانی نیز می‌پرداخت.

افراد زیادی از گوشه و کنار دنیا اعتقاد داشتند که وی دارای توانایی های ماوراءالطبیعه بوده است.

سلام به ادعای بعضی منابع وی تجزیه اتحاد جماهیر شوروی، تاریخ مرگ ژوزف استالین، فاجعه چرنوبیل، حملات ۱۱ سپتامبر ، ظهور داعش و غرق شدن زیردریایی کورسک را پیش‌بینی کرده بود.

اما افراد نزدیک به وی، پیش‌بینی‌های نسبت داده شده به وی در منابع اینترنتی را تکذیب می‌کنند.

از جمله موارد نسبت داده شده به بابا ونگا آن است وی پیش‌بینی کرده بود که فینال جام جهانی ۱۹۹۴ بین دو تیم که نام آن‌ها با حرف ب شروع می‌شود، انجام خواهد شد.

درحالی که این مسابقه بین ایتالیا و برزیل برگزار شد.

ایتالیا در مرحله نیمه‌نهایی آن سال بر بلغارستان غلبه کرد.

وی همچنین پیش‌بینی کرده بود که جنگ جهانی سوم در نوامبر ۲۰۱۰ آغاز و تا اکتبر ۲۰۱۴ طول خواهد کشید. اما به گفته افراد نزدیک به وی، او از به زبان آوردن پیش‌بینی‌هایش درباره مسایل فاجعه‌بار خودداری می‌کرد.

 

پیش گویی بابا وانگا در خصوص ایران

در فضای مجازی پیشگویی ها منتصب به وی درباره آینده ایران وجود دارد که به هیچ وجه صحت نداشته و کاملاٌ کذب می باشد.

 

تحقق پیشگویی بابا وانگا در سال ۲۰۱۹!

انفجار یک شهاب سنگ بزرگ و کمیاب [در برخورد با زمین] یکی از پیشگویی‌های بابا وانگا در سال ۲۰۱۹ بود که در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۷ در کوبا به تحقق پیوست.

یک شهاب سنگ نادر روز جمعه پس از برخورد با زمین منفجر شد و در بخش‌های غربی کوبا فرود آمد.

انفجار این شهاب سنگ در روستا‌های ایالت پینار دل ریو قابل مشاهده بوده است. ساکنان یکی از روستا‌های این منطقه گفته‌اند پس از شنیدن صدای انفجار، دود زرد رنگی از محل انفجار برخاست که پس از یک دقیقه فروکش کرد.

 

پیش گویی در خصوص آمریکا

پس از پیروزی “دونالد ترامپ” در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، “بابا وانگا” –پیشگوی معروف بلغاری- بار دیگر، تیتر یک برخی روزنامه های جهان شد؛ به ویژه آنکه بیش از ۸۵ درصد از پیش گویی هایش تاکنون، درست از آب درآمده است و بسیاری از سیاستمداران، پیش بینی های او را باور دارند.

بابا وانگا” پس از آنکه سالها قبل، پیش گویی کرده بود باراک اوباما، چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود، همچنین تصریح کرده بود که او آخرین رئیس جمهور آمریکاست.

این پیشگوی بلغاری پیش بینی کرده بود که پس از اتمام ریاست جمهوری اوباما و جلوس جانشین او در کاخ سفید، آمریکا با مشکلات اقتصادی روبه رو خواهد شد.

بابا وانگا گفته بود که مردم آمریکا به رئیس جمهور پس از اوباما، امید بسیاری خواهند بست، ولی او آنها را رها می کند که به دنبال آن، نزاع هایی میان ایالت های شمالی و جنوبی درخواهد گرفت.

 

دیگر پیشگویی های بابا وانگا

او پیش از مرگش پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸، چین با غلبه بر آمریکا به اولین ابرقدرت جهان تبدیل خواهد شد.

بابا وانگا همچنین پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸ نوع جدیدی از انرژی در سیاره زهره (ونوس) کشف خواهد شد.

افرادی که به پیش‌گویی‌های این پیرزن نابینا ایمان دارند مدعی‌اند با وجود اینکه او این پیش‌گویی‌ها را بیش از ۲۰ سال پیش انجام داده است، اکنون در آن‌ها هاله‌ای از حقیقت وجود دارد.

در زمانی که بابا وانگا تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک جهان را پیش‌بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها ۴.۱ بود، اما پیش‌بینی‌هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام دادند، در تطابق کامل با پیش‌گویی بابا وانگا است.

اما پیش‌گویی دوم او تاکنون نحقق نیافته است!

افرادی که به پیش‌گویی‌های بابا وانگا اعتقاد دارند مدعی‌اند او سال‌ها قبل از حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ پیش‌گویی کرده بود که دو پرنده آهنین به آمریکا حمله خواهند کرد.

او حتی پیش‌بینی کرده بود که پس از این حادثه خون افراد بیگناه زیادی به زمین ریخته خواهد شد.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش‌بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۶ اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک ارتش افراط‌گرا و حمله آن به اروپا را پیش‌گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش را می‌توان این پیش‌بینی او در نظر گرفت.

از همه جالب‌تر این که برخی مدعی اند این پیرزن نابینای بلغاریایی در زمان حیات خود پیش‌بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس‌جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش‌گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست‌جمهوری خود را به پایان نرساند.

بابا وانگا علاوه بر این پیش‌گویی‌ها، پیش از مرگ خود از پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ خبر داده است.

او همچنین گفته است که کره زمین تا سال ۲۳۴۱ غیرقابل سکونت خواهد شد.

او همچنین برای زندگی چند قرن بعد انسان‌ها نیز پیش‌بینی‌هایی را کرده است، از جمله پیش‌بینی‌های وی این است که تا سال ۲۱۳۰ بیگانگان فضایی به تمدن‌های انسانی کمک خواهند کرد که در زیر دریا‌ها زندگی کنند و در سال ۳۰۰۵ جنگ بزرگی در مریخ به وقوع خواهد پیوست.

وی همچنین گفته است که تا سال ۳۷۹۷ هر چیزی از روی کره زمین ناپدید می‌شود، اما تا آن زمان انسان‌ها به این قابلیت دست پیدا کرده‌اند که برای زندگی به یک منظومه ستاره‌ای جدید کوچ کنند.

ناگفته نماند که برخی از آشنایان او که از صحت پیش بینی‌های او خبر داشتند در مصاحبه‌ای که از آن‌ها شد پیش بینی‌های سال ۲۰۱۸ باباونگا را تکذیب کردند.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.