کد خبر: 201753تاریخ انتشار : ۹:۰۴:۴۲ - سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

مرد جوان مدعی شده است که می تواند در زمان سفر کند! وی برای اثبات ادعای خود تصویری از ۶ هزار سال آینده آورده است!

درحالیکه بحث ماشین زمان و سفر به آینده هنوز در حد ایده‌ی ناموفق باقی مانده است مرد جوانی ادعا می‌کند که به آینده‌ای دور سفر کرده و برای اثبات صحبت هایش از آنجا عکس گرفته و آورده است.

مسافر زمان ادعا می‌کند برای اثبات حرفهایش عکسی از ۶۰۰۰ سال و شهری در آینده آورده است تا ثبات کند که او در زمان سفر کرده و این آرزوی انسان را به تحقق رسانده است.

www.dustaan.com این مرد می گوید از 6 هزار سال آینده آمده است! +عکس

این مرد که نامش منتشر نشده است می‌گوید به آینده سفر کرده است و به عنوان مدرک عکسی از آنجا گرفته، در ویدئوی مربوط مسافر زمان با چهره‌ای بلور شده در حال ارائه توضیحاتی در مورد سفر محرمانه اش به آینده است و می‌گوید از زندگی انسان‌ها در چندین هزار سال آینده راز‌هایی می‌داند.
او که روش پنهانی برای مسافرت به آینده دارد در بخشی از صحبت هایش عنوان کرده که او جزو افرادی است که در ماموریت مخفی ارسال انسان‌ها به آینده که در سال ۱۹۹۰ طرح ریزی شده بود شرکت داشته.

در میان صحبت هایش و توصیف زندگی در آینده عکسی نشان می‌دهد که متعلق به شهری بی نام است، شهری که متاسفانه به دلیل بلور شدن تصویر تنها نمایی آب رنگی از ان پیداست و هیچ چیز واضحی نشان داده نمی‌شود.
سفر به آینده
درحالیکه دانشمندان هیچ یک از ادعا‌های این مرد را نپذیرفته اند او در مورد دوستی صحبت می‌کند که به همراه او به آینده سفر کرده بود و نتوانست بازگردد. جالب است که این مرد اطمینان دارد سفر در زمان امری طبیعی در سال ۲۰۲۸ خواهد بود.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.