شنبه , ۲۸ ام فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۴ بعد از ظهر به وقت تهران

این مرد سایه وحشت تهرانی ها بود

https://static1.mojnews.com/thumbnail/h5IlIGeP80Tq/ZRF7Lmw5ugQZ9M8xIGBQMqD9e54XxTUIZI1mWhJUOkt3WbnGL5jw58NubOhGu0AP/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-+%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82.jpg

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت:در پی وقوع سرقت های مشابه منزل در مناطق شمال شرق تهران که در آنها سارق یا سارقین بدون هیچگونه تخریب و با استفاده از کلید وارد منازل می‌شدند مشخص شد که تمامی آنها در یک دوره زمانی به محل جدید سکونت خود نقل مکان کردند.
کارآگاهان اقدام به شناسایی جوانی ۲۵ ساله شدند که با اسامی مختلف نسبت به اجاره خانه با ودیعه کم و کرایه ماهیانه بالا اقدام کرده اما پس از گذشت مدتی کوتاه قرارداد خود را لغو کرده بود.
پس از دستگیری، متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا به بیش از ۳۰ فقره سرقت در مناطق شمال شرق تهران و سرقت لوازم و اشیاء قیمتی و با ارزش از قبیل ساعت، گوشی تلفن همراه، طلاجات ، پول نقد و … اعتراف کرد.
متهم در خصوص شگرد خود در انجام سرقت ها عنوان داشت: ابتدا در مناطق مرفه نشین اقدام به اجاره منزل می کردم و پس از مدت کوتاهی محل زندگی خود را تغییر داده د با توجه به شناختی که از مشخصات و مختصات خانه ها داشتم ، در زمانی مناسب به محل زندگی قبلی خود برگشته و سرقت خود را انجام می دادم.

یک دیدگاه

  1. مورد سرقت قرار گرفتن فقط تقصیره خودمونه، یعنی در واقع از ماست که بر ماست چون اگر تو رویا و توهم اینکه دزد به ما نمیزنه یا ما که چیزی تو خونه نداریم و … نباشیم و قفل ضد دیلم روی درب خونه و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنیم، خونه میشه عین قلعه الموت غیر قابل نفوذ و خانواده در امنیت و آرامش و بدون نگرانی از روبرو شدن با سارقین زندگی خواهند کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *