چهارشنبه , ۱۲ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۴:۴۴ بعد از ظهر به وقت تهران

این مرتاض هندی ۷۰ سال است فقط هوا می خورد +تصاویر

مرتاض های هندی همیشه به انجام کارهای خارق الهاده و سخت مشهور بوده اند ، پراهلاد جانی مرتاض هندی است که ادعا کرده است هفتاد سال است چیزی نمی خورد و نمی آشامد ، پس از آزمایشات لازم ثابت شد ادعای این مرتاض صادقانه بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پراهلاد جانی، مرتاض هندی که ادعا می‌کرد هفتاد سال است نه چیزی خورده و نه چیزی آشامیده است مورد آزمایش متخصصان هندی قرار گرفت و ثابت شد ادعایش صادقانه است. جانی ۸۲ ساله اکنون یک پدیده منحصربفرد شناخته می‌شود که ادعا می‌کند از شهد آسمانی تغذیه می‌کند.

او اولین بار در سال ۲۰۰۳ توسط متخصصان آزمایش شد و اکنون به همان بیمارستان بازگشته تا سری جدید آزمایشات روی او انجام شود. از ۲۸ آوریل تا ۹ ماه مه، این مرد باورنکردنی توسط ۳۰ دوربین فیلمبرداری و تیمی از متخصصان هندی تحت نظر بود. در این مدت او هیچ چیزی نخورد و از آب فقط برای حمام و تمیز کردن دهانش استفاده می‌کرد. هم چنین در این مدت هیچ ادرار یا مدفوعی نداشت. بعد از آزمایش‌های قانونی جانی که مثل قبل سرزنده بود به روستایش بازگشت.

اکنون دانشمندان امیدوارند داده‌های جمع آوری شده به آن‌ها بگوید که راز این مرد چیست و بنابراین روش معجزه آسایی پیدا کنند که هرکسی بتواند در شرایط سخت بدون آب و غذا دوام بیاورد. آن‌ها معتقدند که اگر جانی انرژی خود را از آب و غذا تامین نمی‌کند پس حتما باید منبع دیگری در محیط باشد مثل نور. در گذشته مردمی بودند که ۱۶ تا ۳۰ روز روزه می‌گرفتند، اما همه آن‌ها هر هشت روز آب می‌نوشیدند و ادرار می‌کردند. اما مورد جانی واقعا منحصربفرد و در دنیای پزشکی غیرقابل توضیح است؛ و جالبتر اینکه طبق نتایج آزمایش‌ها بدن و مغز جانی از نظر بیولوژیکی به اندازه یک فرد ۲۵ ساله است. جانی ادعا می‌کند که در ۷ سالگی خانه را به قصد روشنگری ترک کرده است. وقتی ۱۲ ساله شده با یک فرشته برخورد می‌کند که به او این توانایی منحصربفرد را می‌دهد.

مرتاض هندی که فقط هوا می‌خورد+تصاویر

مرتاض هندی که فقط هوا می‌خورد+تصاویر

مرتاض هندی که فقط هوا می‌خورد+تصاویر

مرتاض هندی که فقط هوا می‌خورد+تصاویر

منبع:برترین ها

این مرتاض هندی ۷۰ سال است فقط هوا می خورد

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *