ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 282908

یک زن اهل ایرلند که پیشتر در ادعایی عجیب اعلام کرده بود با یک روح سیصد ساله ازدواج کرده است ادعای عجیب دیگری را مطرح کرد. ” آماندا اسپارو لارج” ۴۶ ساله به تازگی مدعی شد که از این روح که نامش “جک” نام داشت جدا شده است.

www.dustaan.com این زن با یک روح ازدواج کرده است! +عکس

آماندا به گفته خود پس از آشنایی با این روح که در قرن ۱۸ زندگی می‌کرد به صورت رسمی با آن ازدواج کرد. مراسم ازدواج این زن در اوایل امسال با حضور تعدادی از دوستانش در داخل یک کشتی در آب‌های بین المللی در سواحل ایرلند انجام شد. اما اکنون این زن که اهل شهر ” دراهیدا ” ایرلند است ضمن اعلام پایان ازدواجش به مردم هشدار داده که مراقب ارتباط با ارواح باشند.

او در این باره گفت: ” خب فکر می‌کنم الان زمان مناسبی است تا هر کسی در جریان پایان ازدواج من قرار گیرد. می‌خواستم همه اتفاقاتی که در این چند وقت برایم رخ داد را توضیح دهم، اما فقط می‌گویم مراقب ارتباط با ارواح باشید. رابطه با یک روح آنطور که فکر می‌کنید پیش نمی‌رود. ”

آماندا پس از ازدواج با این روح با صرف ۶۰۰۰ یورو اقدام به تغییر نام خود نیز کرده بود. به گفته آماندا او و این روح پیش از ثبت ازدواج خود به مدت ۲ سال با یکدیگر نامزد بودند. او سپس در ادعایی عجیب با اعلام ازدواج قریب الوقوع خود با جک گفته بود: ” جک پس از دو سال سرانجام به من پیشنهاد ازدواج داد. من به او گفتم الان آمادگی این ازدواج آن هم با یک روح را ندارم و می‌خواهم بیشتر با یکدیگر آشنا شویم. ”

سرانجام آماندا به ازدواج با این روح پاسخ مثبت داد. در روز جشن ازدواج او در حالی که یک پرچم دزدان دریایی با نشان جمجمه و استخوان‌های ضربدری در دست داشت دیده می‌شد.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۱
  1. سیدمحمودشفائیان مقدم گفت:

    شیدن اینگونه خبرهاضرورت احتیاج جوامع بشری رابه افزایش سلامت روان محرزوآشکارمی کندخبرهایی ازاین قبیل و ازدواج یک زن بادومرد،ترک همسراول بدون طلاق وزندگی مشترک بایک همسردیگریاافراددیگرخبرازآغاز،شکل گیری ویاشیوع مشکلات روحی-روانی وخانوادگی وحتی بروزفاجعه هامی دهدکه مسولیت دولتها،ملتهاومتخصصان دینی، علمی،مشاوره وروانشناسی رابالامی بردوهمه عالمان ودانشمندان ومتخصصان بایدواردصحنه ومیدان شوندتاسلامت روانی جوامع انسانی به درستی حفظ شود.
    سیدمحمودشفائیان مقدم
    کارشناس ارشدمشاوره خانواده ازمشهد

    ۴
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.