کد خبر: 136902تاریخ انتشار : ۱۱:۳۱:۰۷ - دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

مردی جوان از لحظه به قتل رسانده پیرمردی ۷۴ ساله فیلم تهیه کرده و ان را به صورت زنده بر روی شبکه اجتماعی فیسبوک قرار می دهد، این مرد ضمن قتل پیرمرد بخت برگشته مدعی می شود که ۱۳ تن دیگر را نیز با اسلحه به قتل رسانده است.
خبرگزاری مهر: به گزارش بی بی سی، پلیس شهر «کلیولند» ایالت اوهایو در حالت آماده باش برای دستگیری مردی به نام «استیو استفنز» است که ویدئویی از خود را در حال به قتل رساندن پیرمردی ۷۴ ساله در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر کرده و در عین حال مدعی شده که در مجموع ۱۳ نفر را به ضرب گلوله از پای درآورده است.

به گفته پلیس اوهایو که در تمام سطح ایالت و حومه آن هشدار امنیتی اعلام کرده است، مرگ «رابرت گادوین» پیرمردی که در ویدئو نشان داده می شود، قابل تایید است حال آنکه شواهدی برای اثبات ادعای استفنز مبنی بر قتل بقیه افراد وجود ندارد.

www.dustaan.com انتشار ویدیوی قتل در فیسبوک جنجال آفرین شد +عکس

انتشار ویدیوی قتل در فیسبوک جنجال آفرین شد +عکس

فیسبوک به عنوان شبکه اجتماعی که ۱.۲ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد، اقدام استیفنز را محکوم کرده و می گوید اجازه پخش چنین محتویاتی را در این شبکه نخواهد داد.

البته این نخستین باری نیست که نمایش این قبیل محتویات ناخوشایند از راه فیسبوک به مردم عرضه می شود. در ماه ژانویه نیز چهار نفر تصویر حمله خود به نوجوانی معلول را در این شبکه اجتماعی منتشر کردند.

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=136902


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0