ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 182115

به تازگی ویدئویی از مدیر رستوران معروف در انگلیس منتشر شده که نان خشک های جمع آوری شده را برای سرو به مشتریانش آماده می کند.

www.dustaan.com اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف! +عکسبه تازگی ویدئویی جنجال‌برانگیز از مدیر یک رستوران معروف در انگلیس منتشر شده است که او را در حالی که نان‌های باقی مانده را از سطل زباله خارج می‌کند تا برای سِرو به مشتریان آماده کند، نشان می‌دهد.


باشگاه خبرنگاران: به تازگی ویدئویی جنجال‌برانگیز از مدیر یک رستوران معروف در انگلیس منتشر شده است که او را در حالی که نان‌های باقی مانده را از سطل زباله خارج می‌کند تا برای سِرو به مشتریان آماده کند، نشان می‌دهد.

این ویدئو اوایل سال جاری میلادی در شعبه سنترال پارک رستوران «ساب وی» واقع در وارویکشایر، انگلیس ثبت شده است.

این ویدئو، مدیر رستوران ساب وی را نشان می‌دهد که در حال خارج کردن نان، از سطل مخصوص ضایعات نان، به کارمند خود می‌گوید «در حال حاضر با کمبود نان مواجه هستیم».

www.dustaan.com اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف! +عکس

در پی انتشار این ویدئوی جنجالی، ماموران بهداشت در محل حضور یافتند و ضمن بازجویی از مدیر رستوران، متوجه بی توجهی کارمندان رستوران به اصول بهداشتی شدند.

ماموران بهداشت اعلام کردند این رستوران پیش از این نیز به دلیل رعایت نکردن مسائل مربوط به بهداشت مواد غذایی، نامه اخطار دریافت کرده بود. به همین منظور، تا برطرف نشدن مشکلات بهداشتی، این رستوران همچنان تحت نظارت سازمان استاندارد‌های غذا قرار دارد.

اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف!

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.