چهارشنبه , ۷ ام آبان ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۰:۳۳ قبل از ظهر به وقت تهران

اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف! +عکس

به تازگی ویدئویی از مدیر رستوران معروف در انگلیس منتشر شده که نان خشک های جمع آوری شده را برای سرو به مشتریانش آماده می کند.

اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف! +عکسبه تازگی ویدئویی جنجال‌برانگیز از مدیر یک رستوران معروف در انگلیس منتشر شده است که او را در حالی که نان‌های باقی مانده را از سطل زباله خارج می‌کند تا برای سِرو به مشتریان آماده کند، نشان می‌دهد.


باشگاه خبرنگاران: به تازگی ویدئویی جنجال‌برانگیز از مدیر یک رستوران معروف در انگلیس منتشر شده است که او را در حالی که نان‌های باقی مانده را از سطل زباله خارج می‌کند تا برای سِرو به مشتریان آماده کند، نشان می‌دهد.

این ویدئو اوایل سال جاری میلادی در شعبه سنترال پارک رستوران «ساب وی» واقع در وارویکشایر، انگلیس ثبت شده است.

این ویدئو، مدیر رستوران ساب وی را نشان می‌دهد که در حال خارج کردن نان، از سطل مخصوص ضایعات نان، به کارمند خود می‌گوید «در حال حاضر با کمبود نان مواجه هستیم».

اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف

در پی انتشار این ویدئوی جنجالی، ماموران بهداشت در محل حضور یافتند و ضمن بازجویی از مدیر رستوران، متوجه بی توجهی کارمندان رستوران به اصول بهداشتی شدند.

ماموران بهداشت اعلام کردند این رستوران پیش از این نیز به دلیل رعایت نکردن مسائل مربوط به بهداشت مواد غذایی، نامه اخطار دریافت کرده بود. به همین منظور، تا برطرف نشدن مشکلات بهداشتی، این رستوران همچنان تحت نظارت سازمان استاندارد‌های غذا قرار دارد.

اقدام کثیف مدیر یک رستوران معروف!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *