ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 306729

پسر نوجوان که در جنایتی فجیع دو زن را در خانه فساد کشته و گلوی آن ها را بریده بود به زودی محاکمه می شود.

www.dustaan.com اعتراف پسر 17 ساله به قتل 2 زن در خانه فساد

رسیدگی به این پرونده از شهریور سال ۹۷ به دنبال  تماس مرد جوانی با پلیس آغاز شد .
وی که با ماموران کلانتری ابوذر تماس گرفته بود، گفت: در همسایگی ما دو زن جوان زندگی می کنند که مدتی است رفت و آمدهای مشکوک دارند. ما چند بار به خاطر رفتارهای مشکوک به آن ها تذکر داده بودیم و آخرین بار قرار بود از خانه شان نقل مکان کنند اما حالا مدتی است از هیچ کدام از آن ها خبری نیست .همسایه ها آن ها را ندیده و  نگرانشان  شده اند.
با اطلاعاتی که مرد همسایه به پلیس داد ماموران به خانه فساد رفتند و پس از گشودن در خانه با جسد های متعفن  دو زن جوان روبه‌رو شدند که گلوی آن ها بریده شده بود .
اسباب  و اثاثیه خانه به هم ریخته بود و شواهد نشان می‌داد به این خانه دستبرد زده شده  و چندین روز از جنایت گذشته است .
اجساد دو زن  با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد. ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تماس های تلفنی دو زن جوان پرداختند و فهمیدند آن ها  خانه فساد برپا کرده بودند.
به این ترتیب چندین مظنون بازداشت شدند تا این که ماموران دریافتند آخرین نفری که با  دو زن جوان تماس گرفته  و با آن ها قرار ملاقات گذاشته بود یک پسر ۱۷ ساله به نام احسان بوده است.
احسان خیلی زود بازداشت شد و ادعا کرد دو زن را نمی شناسد اما در بازجویی های تکمیلی  به قتل اعتراف کرد .
پسر نوجوان گفت: من و دوستم  آرمین که ۲۲ سال دارد با هم قرار گذاشته بودیم تا به خانه دو زن جوان برویم. ما هر دو به  آن جا رفتیم  تا با آن ها رابطه برقرار کنیم اما آن جا بود که من تصمیم به سرقت گرفتم.به همین خاطر دست و پای دو زن جوان را با طناب بستم  تا همه خانه را بگردم اما چون  دو زن جوان شروع به داد و فریاد کردند  با چاقو آن ها را کشتم و گلویشان را بریدم. من همه خانه را جست و جو کردم اما هیچ پول و طلایی به دست نیاوردم.
به دنبال اظهارات تکان دهنده پسر نوجوان همدستش نیز بازداشت شد اما ادعا کرد در جنایت ها دستی نداشته است.
بنابر این گزارش، پرونده این جنایت با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا متهمان از خود دفاع کنند.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.