کد خبر: 61439تاریخ انتشار : ۹:۱۸:۴۹ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

فرمانده انتظامی شهرستان مهر از دستگیری قاتل فراری در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس آگاهی در فاصله زمانی کمتر از یک هفته پس از وقوع قتل خبر داد.

www.dustaan.com اعتراف مرد جوان به حمله وحشیانه به دختر ۳۱ ساله در بیابانهای فارس

سرهنگ “مسعود ظهرابی” فرمانده انتظامی شهرستان مهر گفت: در اواسط اردیبهشت ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل (خفگی) در زمین های اطراف یکی از روستاهای شهرستان مهراستان فارس، بلافاصله تیم ویژه انتظامی و تخصصی از عوامل پلیس اگاهی شهرستان به محل اعزام شدند. پس از حضور ماموران در محل مشخص شد دختر جوانی حدوداً ۳۱ساله توسط فردی ناشناس مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و سپس به دلیل خفگی به قتل رسیده است.

وی افزود: در پی این اطلاعات به دست آمده تیم تخصصی پلیس آگاهی و با بررسی های متعدد و کارشناسانه صحنه جرم همچنین تحقیقات موشکافانه متهم را دستگیر و تحقیقات از وی آغاز شد. متهم در چند مرحله بازجویی تخصصی در نهایت لب به اعتراف گشود و از جنایت هولناک خود پرده برداشت. قاتل علت و انگیزه خود را سرقت زیور آلات مقتول و مقاومت وی هنگام سرقت عنوان و اظهار کرد، پس از قتل این دختر ۳۱ ساله، جنازه اش را دربیابان های اطراف روستا رها و از محل فرار کردم.

با تلاش عوامل پلیس شهرستان، کمتر از یک هفته پس از وقوع قتل، پرده از راز آن برداشته و قاتل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

 

پربیننده ترین مطالب روز
مرجع : رکنا

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

https://www.dustaan.com/?p=61439


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0