دوشنبه , ۸ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۹:۵۸ قبل از ظهر به وقت تهران

اعترافات مرد سرایدار در محل جنایت

مردی که زن سرایداری را به قتل رسانده و همسرش را مجروح کرده بود، صبح دیروز صحنه جنایت را باسازی کرد.

عامل جنایت پارک وی که زن سرایداری را به قتل رسانده و همسرش را مجروح کرده بود، صبح دیروز صحنه جنایت را باسازی کرد.رسیدگی به این پرونده بامداد هجدهم خرداد با شنیده شدن صدای گلوله در کوچه بهروز خیابان خیام نرسیده به پارک وی آغاز شد. با حضور ماموران پلیس، آنها با جسد غرق خون زن جوان و جسد نیمه جان مرد جوانی روبه‌رو شدند.

با اعلام موضوع به سجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل تهران، تیم جنایی در محل حاضر و مشخص شد زن جوان با شلیک ۴ گلوله به قتل رسیده و همسرش نیز مجروح شده که به بیمارستان منتقل شده است. در ادامه همسایه‌ها در تحقیقات میدانی اعلام کردند؛ زوج جوان سرایدار یک شرکت هستند و همزمان با شنیده شدن صدای تیراندازی مرد سیاهپوشی در حال فرار از داخل کوچه بوده است. در ادامه با بهبود همسر مقتول او در تحقیقات به بازپرس پرونده گفت: چند ماهی بود از مینو دشت گلستان برای کار با همسرم به تهران آمده و در این ساختمان به عنوان سرایدار مشغول زندگی و کار هستیم.

 

من نمی‌دانم مرد سیاهپوش که بود و چرا به سمت من و همسرم شلیک کرد. در ادامه مرد سرایدار در تحقیقات تخصصی ادعا کرد عامل جنایت شبیه یکی از اهالی محله است که او نیز سرایدار ساختمان است. با اطلاعات به دست آمده تحقیقات برای دستگیری مرد جوان آغاز شد اما او همزمان با وقوع جنایت به صورت مرموزی مفقود شده بود. تحقیقات برای دستگیری سرایدار مظنون به قتل ادامه داشت تا اینکه او اواخر تیرماه در غرب کشور شناسایی و دستگیر شد.با انتقال متهم به نام محمود به دادسرای امور جنایی او به قتل اعتراف کرد و گفت: چند ماه قبل با مقتول در خیابان آشنا شدم و با هم صحبت می‌کردیم تا اینکه او ادعا کرد همسر دارد و مزاحمش نشوم.

 

من به زن سرایدار علاقه‌مند شده بودم و او تهدید می‌کرد موضوع را به همسرش می‌گوید. سرایدار قاتل ادامه داد: وقتی فهمیدم تهدید‌هایش جدی است تصمیم به قتل هر دو آنها گرفتم. شب حادثه کمین کردم تا آنها وارد کوچه شوند. وقتی زن مورد علاقه‌ام به همراه همسرش به در خانه رسیدند به روی آنها آتش گشوده و فرار کردم.با اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات، او صبح دیروز با انتقال به محل جنایت، بار دیگر صحنه قتل را در حضور قاضی سجاد منافی آذر و تیم اداره قتل پلیس آگاهی بازسازی کرد. متهم در محل جنایت با اعلام اینکه پشیمان است، بار دیگر اعترافاتش در زمان دستگیری را تکرار کرد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *