جمعه , ۳۱ ام شهریور ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۲:۱۹ قبل از ظهر به وقت تهران

اشکان خطیبی: امسال ۳۲ فیلمنامه را کردم!

اشکان خطیبی بازیگر سرشناسسینما و تلوزیون ، شب گذشته مهمان خندوانه بود، وی در این برنامه گفت و گوی مفصلی با رامبد جوان داشته است.

%d8%a7%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d8%b7%db%8c%d8%a8%db%8c-%d8%ae%d9%86%d8%af%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%a8%d8%af-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86

رامبد جوان شب گذشته میزبان اشکان خطیبی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ رامبد جوان شب گذشته میزبان اشکان خطیبی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر بود.

 

اشکان خطیبی برای دومین‌بار به عنوان مهمان در برنامه «خندوانه» حضور پیدا کرد؛ البته پیش از این در بخش‌ مسابقه لباهنگ هم شرکت کرده بود.

 

خطیبی در پاسخ به سوال جوان در خصوص فعالیت‌های اخیر خود گفت: در طول سه سال گذشته خیلی در زمینه تصویر کم کار کردم؛ اما در تئاتر بیشتر از صد اجرا داشتم!

 

در بخش دیگری از برنامه او به عنوان میزبان برنامه رو در روی جوان قرار گرفت و از او پرسید: «چرا اینقدر کار می‌کنی؟» جوان پاسخ داد: من زیاد کار می‌کنم؛ کارهایی که انجام می‌دهم بسیار سخت است و نیاز به زمان زیادی دارد.

 

در ادامه جوان با اشاره به همکاری با خطیبی در فیلم سینمایی «نگار» گفت: اشکان همیشه نسبت به  من محبت دارد. هر زمان از او برای همکاری دعوت کردم؛ بدون معطلی پذیرفته است. در فیلم «نگار» هم از او خواهش کردم، نقش جذاب و تک سکانسی را بازی کند. به شخصه بازی اشکان را تحسین می‌کنم.

 

بازیگر «در مسیر زاینده رود» ادامه داد: تو فیلم را خیلی خوب کارگردانی کردی. امسال من حدود سی و دو فیلمنامه را رد کردم!

 

خطیبی در خصوص قبول نکردن فیلمنامه‌ها عنوان کرد: خیلی‌ها را به دلیل زمان‌بندی نشد کار کنم. برخی‌ را هم علاقه نداشتم. بازیگری سخت است؛ اما ماهیت بازیگری خیلی سخت‌تر از خود بازیگری است. من سه ساله کار تصویر نمی‌کنم، فقط  بازی در فیلم نگار را قبول کردم. هنرهایی که به صورت زنده با مخاطب ارتباط داری، برایم جذاب است.

 

بازیگر «بچه‌های نسبتا بد» در پاسخ به سوال جوان در خصوص اینکه اگر یکی از فعالیت‌های هنری خود را ادامه ندهد، گفت: بازیگری را ادامه نمی‌دهم؛ البته به بازیگری جلوی دوربین علاقه‌ای ندارم چرا که خیلی اذیت شدم. کارهایی با خودم کردم که هنوز تبعات فیزیکی و روحی‌اش همراهم است.

 

در بخشی از برنامه جوان، دامادی خطیبی را تبریک گفت و از او خواست با همسرش صحبت کند.

 

خطیبی گفت: خیلی خوشحالم که در زندگی‌ام پیدا شدی و من را از سرگردونی نجات دادی. امیدوارم بتوانم خوشبختت کنم. بسیار دوستت دارم و از همه می‌خواهم نسبت به همسر خود ابراز علاقه کنند.

 

در بخشی از برنامه اشکان خطیبی ترانه پرده آخر را خواند و به شهیدان پلاسکو تقدیم کرد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *