ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 222708

ازدواج پسر ۱۹ ساله با نام گری با پیرزنی ثروتمند به نام آلمدا هاردویک با ۷۲ سال سن باعث تعجب و نارضایتی خانواده پسر شد!

این مادربزرگ ۷۲ ساله که اهل شهر مریویل در ایالت تنسی امریکا است می گوید عشق پاک و واقعی خود رادر این پسر ۱۹ ساله دیده است آن ها همدیگر را در مراسم خاکسپاری پسر ۴۵ ساله مادربزرگ دیده اند و عاشق هم شده اند و به تازگی نیز قصد دارند تا بچه دار شوند!

این در حالی است که پسر جوان برای ازدواج با این مادربزگ ۷۲ ساله با مخالفت های شدیدی از سوی اطرافیانش مواجه بود، برخی از اطرافیانش او را دیوانه خطاب می کردند.

اما او بی توجه به تمامی مخالفت ها مراسم ازدواج خود را با مادربزرگ ۷۲ ساله برگزار کرده و اینک با وجود گذشت ۳ سال از مراسم ازدواجشان، قصد دارند تا برای تحکیم روابط عاطفی شان بچه دار شوند!

گری می گوید، از نوجوانی علاقه بسیار به زنان مسن داشته است، و حتی پیش از آشنایی با خانم آلمدا با زنی ۷۷ ساله رابطه عاشقانه داشته است!

خانم آلمدا در خصوص همسر ۱۹ ساله خود می گوید، او را دیوانه وار دوست دارم! و بر این باورم که پس از سال ها انتظار به عشق واقعی خود رسیده ام!

انتشار تصاویری از مراسم ازدواج این دو در شبکه های اجتماعی واکنش های مختلفی را به همراه داشته است، اکثر کاربران این ازدواج را یک حماقت محض دانسته و عنوان کرده بودند این ازدواج دوامی نخواهد داشت!

www.dustaan.com ازدواج پسر 19 ساله با زنی 72 ساله / این زوج می خواهند بچه دار شوند!

www.dustaan.com ازدواج پسر 19 ساله با زنی 72 ساله / این زوج می خواهند بچه دار شوند!پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.