سه شنبه , ۲۷ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳ قبل از ظهر به وقت تهران

ازدواج جدید گوگوش ۶۸ ساله با رها اعتمادی ۳۴ ساله ؟! +عکس

فائقه آتشین «گوگوش» در ۶۸ سالگی بار دیگر ازدواج کرد، امروز برخی از رسانه ها خبر ازدواج رها اعتمادی با گوگوش را تایید کرده اند.

رها اعتمادی در ۱۲ آبان سال ۱۳۶۳ در تهران زاده شد. بعد از شش ماه زندگی در ایران، خانوادهٔ او به کشور سوئد مهاجرت کردند و تا ۱۹ سالگی ساکن آنجا بود. او برای تحصیلات دانشگاهی به آمریکا رفت و چهار سال در آنجا اقامت کرد. سپس به لندن مهاجرت کرد.

فائقه آتشین (گوگوش) خواننده و بازیگر دوران قبل از انقلاب، متولد سال ۱۳۲۹ است.

شایان ذکر است تا این لحظه خبری مبنی بر تأیید این خبر از سوی این دو فرد منتشر نشده است.

ازدواج جدید گوگوش 68 ساله با رها اعتمادی 34 ساله ؟! +عکس

۴.۳/۵ - (۶ امتیاز)

۲ دیدگاه‌ها

  1. سلام والا به نظر من کار خوبی کرده چقدر بی کس بنشینه افرادی که در شرایط ناسالم با ازدواج و حتی گاهی با گناه خود را نجات می دهند اتفاقا از نظر روانی افراد سالمی هستند پس چکار کنند ایشان اینجوری بزرگ شده خراب نیست به خدا به نسبت خیلی ها تو ایران تابو نداشته ازدواج کرده حتی اگه قبلش دوست بوده هم علتش تنهایی بوده تنهایی و شرایط بد از نظر روانشناسی میل به گناه و ایجاد رابطه را در شما بالا می بره زندگی ناجور و نابرابر اونجور بزرگ شده هر کس جای ایشان اونجور بزرگ شده بود از اون آدما می شد که همزمان با ده تا مرد می روند خانه خالی ایشان به نسبت شرایطش انسان پاکی بوده حتی اگه گناهکار باشه تو شرایط رقابت دوستی های همجنس ناسالم شما دوست دارید دوستان خانمی داشته باشید که گاهی دورهم و معاشرت داشته باشید و یک همسر یا معشوقه مرد داشته باشید کسی که به اندازه کافی دوست صمیمی همجنس نداره برای درد دل کردن رو می آورد به دوستی با جنس مخالف هر چند سالش که می خواد باشه اصلا ۹۰ سالش باشه که با دوتا آدم حرف بزنه می فهمید چی میگم. ایشان تو اون شرایط به دنیا اومده خرابم نیست تازه خوبم بوده که در این حد باقی مونده فاحشه نشده اون بنده خدا با هر کس دوست بوده ازدواج کرده شرایطشو اینجوری بوده برخی زن های به ظاهر نجیب چی که جای مومن بزرگ شدند انقدر با مردها لاس می زنند ماشاالله بزنم به تخته تو هر قشری واسه راه افتادن کارشون رفیق دارند نه رفیق معاشرتی رفیق لاس زدنی

  2. سلام : اسمتون دوستان است ولی حقیقتش اینه که دوستانه دارید دروغ میگید و شایعه پراکنی میکنید

    بس کنید از این روزگار لعنتی وپر از ویروس آدم کش درس بگیرید . تا کی ؟

    آخه همچین چیزی ناممکنه که رهای عزیز اینکار را بکنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *