یکشنبه , ۹ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶ قبل از ظهر به وقت تهران

عکس: اختصاص سانس‌ های دو فیلم به کنسرت!

عدم نظارت ارشاد استان موجب شد تا سینما جهان‌ نما سانس های مربوط به ۲ فیلم روی پرده را به اجرای کنسرت اختصاص دهد.

خبرگزاری فارس:  عدم نظارت مناسب از سوی اداره کل وزارت ارشاد استان‌ها بر عملکرد سالن‌های سینما باعث شد تا شاهد اختصاص سانس های سینما به اجرای کنسرت در شهرهای شمالی کشور باشیم. ۶ فرودین ماه سالن سینما سپهر ساری سانس های مربوط به نمایش فیلم «ماجرای نیمروز» را در اختیار کنسرت خواننده پاپ اختصاص داد . این بار نیز سالن سینما جهان نما (چالوس) سانس های مربوط به نمایش دو فیلم «ماجرای نیمروز» و « خوب بد جلف» را برای اجرای کنسرت در اختیار خوانندگان پاپ قرارداده است.

متاسفانه تعطیلات نوروزی و  نبود نظارت کافی از سوی  وزارت ارشاد باعث شده که سالن های سینمای مربوط به حوزه هنری و بخش خصوصی  به سود بیشتر فکر کنند و به جای نمایش فیلم ها و فروش بلیت های ۷ هزارتومانی، بلیت های ۱۰۰ هزارتومانی در سالن های سینما که محل مناسبی برای اجرای کنسرت نیست را به فروش برسانند.

کنسرت
عکس: اختصاص سانس‌های دو فیلم به کنسرت!

امروز دو سانس مربوط به نمایش فیلم «ماجرای نیمروز» (۲۰-۱۸) و یک سانس مربوط به فیلم « خوب بد جلف» (۲۲-۲۰) در سالن سینما جهان نمای چالوس به کنسرت خواننده پاپ اختصاص یافته است و روزهای گذشته نیز این کار انجام شده حال باید دید وزارت ارشاد در قبال این بی قانونی چه واکنشی نشان خواهد داد و چگونه باسینماداران برخورد خواهد کرد.

روز گذشته خبرگزاری فارس طی گزارشی با عنوان «ماجرای نیمروز» قربانی کنسرت‌‌ می‌شود/ پروژه «نفوذ» را کجا دنبال کنیم؟» به فروش بلیت سینما سپهر ساری را برای اجرای کنسرت خواننده پاپ اشاره کرد . حال باید دید وزارت ارشاد چه برنامه ای برای این نوع بی توجهی ها خواهد داشت.

بنابراین گزارش، در دولت یازدهم نظارت بر عملکرد سالن های سینما در استان ها برعهده وزارت ارشاد استان سپرده شده است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *