کد خبر: 132441تاریخ انتشار : ۱۱:۰۵:۴۵ - یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
دو عروس قلابی که در مشهد مقدس از جوانان مشکل دار اخاذی های سیاه می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا ، مردی جوان با حضوردر پلیس فتای استان خراسان رضوی، از زنی به اتهام اخاذی شکایت کرد. شاکی به افسر تحقیق گفت: چندی پیش به طور اتفاقی با زنی در یک گروه تلگرامی آشنا شدم و با هم ارتباط مان شکل گرفت. مدتی بعد به او علاقه مند شده و زمانی که متوجه شدم او نیز به من علاقه پیدا کرده،عکس های خصوصی ام را برایش ارسال کردم. قرار بود بعد از ملاقات با خانواده اش، همراه خانواده ام به خواستگاری اش بروم.

 

وی افزود: همان روزی که قرار بود باخانواده اش ملاقات کنم، پیام های تهدیدآمیزی برایم در تلگرام فرستاد و گفت اگر مبلغ دو میلیون تومان به او نپردازم، عکس های خصوصی ام را در گروه های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر می کند و آبرویم را می برد. این زن با این ترفند چند بار از من اخاذی کرد و اکنون هم از من ۲۰ میلیون تومان پول می خواهد. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و بازداشت زن اخاذ ادامه داشت تا اینکه مردان دیگری هم با حضور در پلیس فتا، شکایت هایی را از زنی اخاذ، مطرح کردند.

 

در این مرحله از تحقیقات معلوم شد که این افراد نیز در گروه های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی با زن هایی آشنا شده و قصد ازدواج با آنها را داشته اند، غافل از اینکه این زنان پس از دریافت عکس های خصوصی شان، دست به اخاذی زده اند.

 

مأموران در ادامه تحقیقات از شاکیان متوجه شدند شاکیان مرد که به بهانه ازدواج فریب خورده و مورد اخاذی های میلیونی قرار گرفته اند، در دام دو زن شیاد گرفتارشده اند. جستجوها برای شناسایی این دو زن ادامه داشت تا اینکه مأموران مخفیگاه این دو را در یکی از محله های شهر مشهد به دست آوردند و با هماهنگی قضایی آنها را بازداشت کردند.

 

متهمان زن برای ادامه تحقیقات و بازجویی به پلیس فتای استان خراسان رضوی منتقل شدند. آنها پس از اظهارات ضد و نقیض، مدعی شدند که شاکیان دروغ میگویند. تحقیقات از متهمان زن ادامه داشت تا اینکه آنها سرانجام اعتراف کردند که به قصد یک شبه پولدار شدن مردان را فریب داده و به اخاذی های سیاه از آنها دست زده اند.

 

یکی از متهمان به افسر تحقیق گفت: من و همدستم با قرار دادن عکس های زیبای افراد دیگری روی پروفایل، در گروه های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی، مردان را شناسایی کرده و ارتباط مان با آنها شکل میگرفت و باور شان میشد که ما قصد ازدواج داریم.

 

وی افزود: در ادامه عکس های خصوصی آنها را به دست می آوردیم و با فریبکاری و تهدید به انتشار عکس ها در شبکه های اجتماعی، به طور سریالی مبالغی میلیونی اخاذی و سپس ارتباطمان را در شبکه های اجتماعی با آنها قطع می کردیم.

 

سرهنگ جواد جهانشیری رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی، گفت: تحقیقات از این دو زن برای راز گشایی از دیگر جرایم شان ادامه دارد. از افرادی که در دام آنها گرفتار شده اند، میخواهیم برای شکایت به پلیس فتای استان خراسان رضوی مراجعه کنند.

 

www.dustaan.com - اخاذی دو عروس قلابی از مردان جوان

اخاذی دو عروس قلابی از مردان جوان

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
پربیننده ترین مطالب

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.