کد خبر: 26429تاریخ انتشار : ۵:۳۳:۴۹ - شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳

مجله انلاین دوستان :   دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش که کمربند انتحاری به خود بسته بودند،  قصد نفوذ به ساختمان سازمان امنیت سوریه در شهرک فرقلس واقع در استان حمص داشتند، ‌که با نیروهای امنیتی درگیر شدند.

این دو عضو انتحاری داعش که «ابودجانه» تبعه عربستان سعودی و «ابو بلال» تبعه مصر بودند، در حین درگیری کمربند انفجاری خود را منفجر کردند که تنها به هلاکت خودشان منجر شد و به نیروهای امنیتی سوریه آسیبی نرسید.

نیروهای داعش همزمان با این عملیات نیز یک خط لوله گاز را در نزدیکی شهرک فرقلس منفجر کردند که منجر به قطع گاز استان حمص شد.

www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+ www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+ www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+ www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+ www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+ www.dustaan.com اجساد تکه تکه شده دو داعشی پس از عملیات انتحاری/تصاویر۱۸+

 

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۱
  1. سینا گفت:

    لعنت خدا بر همشون و بعد هم آمریکا و اسراییل که تا باشن دنیا نه آرامش داره و نه برکت!

 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.