کد خبر: 270116تاریخ انتشار : 21:37:34 - شنبه 31 شهریور 1397

شبکه سعودی العربیه برای دور کردن ریاض از مظان اتهام، با نقل قول‌های مبهم از افرادی ناشناس که ادعا می‌کند سخنگوی جنبش اهوازی هستند ادعا کرد این عملیات را به عهده گرفته‌اند. این در حالی است که عبدالخالق عبدالله تحلیلگر اماراتی اقدام جنایتکارانی که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از زنان و کودکان شد را اقدامی تروریستی ندانست.

www.dustaan.com آیا عربستان و امارات عاملان حمله تروریستی اهواز هستند؟

این شخصیت نزدیک به مسئولین شیخ‌نشین ابوظبی که نام آکادمیست را هم با خود یدک می‌کشد اقدامی که منجر به شهادت ۲۵ غیر نظامی ایرانی و زخمی شدن بیش از ۶۰ نفر دیگر شد را یک اقدام مسلحانه علیه یک هدف تروریستی توصیف کرد که نمی‌توان بر آن توصیف تروریسم را به کار برد. وی با استناد به سخنان معروف محمد بن سلمان در رابطه با انتقال جنگ به عمق ایران مدعی شد این یک اقدام نظامی است که جنگ را به عمق ایران کشانده است، این یک گزینه علنی است که در مراحل بعدی گسترده‌تر هم خواهد شد.

عبدالخالق عبدالله از مشاوران محمد بن زاید است که روابط بسیار نزدیکی هم با محمد بن سلمان داشته و در حالی که رسانه‌ها بر دست داشتن داعش در این اقدام تاکید دارند، وی آن را غیرتروریستی دانسته و در راستای اهداف ترسیم شده محمد بن سلمان علیه ایران توصیف می‌کند/ اعتمادآنلاین

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 1
  1. ایرانی گفت:

    عربستانی و احمق های مثل عربستان غلط کردند

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.