کد خبر: 233960تاریخ انتشار : ۱۱:۱۵:۵۴ - شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

۳ کارگر افغان که پسر ۷ ساله‌ای را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.

www.dustaan.com آزار و اذیت پسر 7 ساله‌ توسط 3 کارگر افغان

چند روز قبل خانواده‌ای با حضور در دادگاه کیفری یک استان تهران از ماجرای گرفتار شدن فرزندشان در دام شیطانی ۳ مرد افغان خبر دادند.

خانواده پسر ۷ ساله در نخستین مرحله تحقیقات اعلام کردند که پسرشان برای رفتن به خانه یکی از بستگانش از خانه خارج شده اما در میان راه یک مرد افغان به بهانه‌ای او را فریب داده و به داخل ساختمان نیمه کاره کشانده و با دو کارگر دیگر مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

بدین ترتیب تیمی از مأموران پلیس پایتخت با شناسایی ساختمان نیمه کاره در منطقه تهرانپارس موفق به دستگیری ۳ مرد افغان شدند و متهمان نیز وقتی پیش روی قاضی پرونده قرار گرفتند به اقدام شوم خود اعتراف کردند.

قاضی ملکی از شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران ضمن هشدار به خانواده‌ها گفت: والدین مراقب باشند اگر در همسایگی خانه‌شان ساختمان‌هایی در حال احداث وجود دارد که کارگرهای افغان و مجرد در آنجا مشغول کار هستند بیشتر از کودکان خود مراقبت کنند.

قاضی شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران افزود: مردم باید نسبت به وجود این ساختمان‌ها و افرادی که در آنها کار می‌کنند هوشیار باشند. چرا که آسیب‌های زیادی از سوی این افراد تهدیدشان می‌کند./ ایران


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.