یکشنبه , ۲۸ ام دی ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۲ بعد از ظهر به وقت تهران

آزادی کودک ۱۱ ساله از دست آدم‌ ربایان در خاش

ماموران انتظامی شهرستان در عملیات پیچیده پلیسی، کودک ۱۱ ساله‌ای را که به دلیل اختلافات مالی گروگان گرفته شده بود آزاد و دو فرد رباینده را نیز دستگیر کردند.

http://cpnews.ir/wp-content/uploads/%D8%A2%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%A8%D8%A7.jpg

فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: ماموران انتظامی شهرستان در عملیات پیچیده پلیسی، کودک ۱۱ ساله‌ای را که به دلیل اختلافات مالی گروگان گرفته شده بود آزاد و دو فرد رباینده را نیز دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا اربابی افزود: ساعت ۱۴ روز یکشنبه، ۲۱ آذرماه کاراگاهان پلیس آگاهی از ربایش کودک ۱۱ ساله توسط افراد ناشناس در یکی از خیابان‌های شهرستان خاش مطلع شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خاش با اشاره به اینکه این پسر بچه توسط آدم‌ربایان به نقطه نامعلومی منتقل شده بود، افزود: کاراگاهان پلیس در بررسی‌های میدانی و با اشراف اطلاعاتی سرنخ‌هایی از این آدم‌ربایان در شهرستان ایرانشهر به دست آوردند.

 

وی تصریح کرد: کاراگاهان با رصدهای مداوم اطلاعاتی و تخصصی محل تردد این آدم‌ربایان را در شهرستان ایرانشهر شناسایی کرده و پس از تحت نظر قرار دادن آنها، ضمن دستگیری دو فرد رباینده، کودک ۱۱ ساله را نیز آزاد کردند.

 

اربابی با اشاره به اینکه علت وقوع آدم‌ربایی اختلافات مالی بوده، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی، با افرادی که بخواهند امنیت جامعه را دچار اختلال کنند با قاطعیت برخورد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *