یکشنبه , ۲۸ ام شهریور ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۰۲ قبل از ظهر به وقت تهران

آتش‌سوزی در مجتمع کامپیوتر خیابان ولیعصر تهران +عکس

سخنگوی سازمان آنش نشانی: آتش‌سوزی در مجتمع کامپیوتر خیابان ولیعصر تهران مهار شد/ دو مرد در جریان این حادثه دچار مصدومیت سطحی شدند /نیروهای آتش نشانی در حال انجام لکه گیری و تخلیه دود در محل هستند.

آتش‌سوزی در مجتمع کامپیوتر خیابان ولیعصر تهران +عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در یک ساختمان شش طبقه تجاری در چهارراه ولیعصر تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در یک ساختمان تجاری در ساعت۱۵:۵۶ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در تقاطع خیابان انقلاب و ولیعصر اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان پس از گذشت حدود دو دقیقه به محل حادثه رسیدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در قسمت پشت بام یک ساختمان شش طبقه تجاری رخ داده که در آن قسمت بخشی از انباری کوچکی که در پشت بام بود دچار حریق شده و شعله های آتش به دو دستگاه کولر نیز سرایت کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان اقدام به مهار و اطفای حریق کردند، گفت: در جریان این حادثه دو مرد دچار مصدومیت سطحی شدند که برای دریافت خدمات درمانی در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: در حال حاضر عوامل آتش نشانی در حال انجام لکه گیری و تخلیه دود در محل هستند.//ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *