کد خبر: 4119تاریخ انتشار : ۱۱:۱۰:۱۶ - یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : در پی چندین مورد شکایت از سوی دختران و پسران در خصوص زورگیری 3 جوان سوناتا سوار، سریعا با دستور سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت، پرونده به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت. 
 

www.dustaan.com پسران سوناتا سوار در کمین دختران جوان
پسران سوناتا سوار در کمین دختران جوان


از آنجایی اغلب این زورگیری در ساعات پایانی روز و با سوار کردن دختران جوان در محدود نارمک صورت می‌گرفت ماموران تجسس منابع اطلاعاتی خود را در نارمک فعال کرده و پس از چندین روز فعالیت و ردزنی موفق شدند شب گذشته خودرو مورد نظر را که جلوی یک قهوه خانه پارک شده بود، ردیابی کنند. 
 
به دنبال این موضوع سریعا چندین واحد انتظامی و عملیاتی به محل اعزام و با بستن خیابان و محاصره کامل قهوه‌خانه با قوانین موازین شرعی و قانونی به داخل یورش بردند ولی به محض ورود زورگیران با شمشیر به سمت پلیس حمله ور شده که در یک درگیری چند دقیقه‌ای مغلوب شدند و دست بسته به خودروی حمل متهمان منتقل گشتند. 
 
سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت سرهنگ علی احمد نادری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: ماموران در بازرسی از قهوه خانه یک قبضه شمشیر، مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه و در بررسی از خودرو متهمان تعدادی پایپ و وسایل ساخت آن، 3 قبضه قمه و یک عدد کلت کمری کشف و ضبط کردند./باشگاه خبرنگاران

0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=4119


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0