کد خبر: 152739تاریخ انتشار : ۱۰:۳۹:۳۷ - دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

قایق رانی در رودخانه های و اب های پرخروشان از از لذت بالایی برخوردار است، حال اگر این تفریح با قایق هایی که غرق نمی شوند باشد، دو چندان می شود.
خبرگزاری مهر: به گزارش دیجیتال ترندز، بسیاری از قایق هایی که امروزه برای ورزش و تفریح در رودهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند ممکن است غرق شوند و لذا استفاده از آنها با خطرات خاصی همراه است، اما شرکت Creature Craft قایق خاصی به همین منظور طراحی کرده که ایمنی و ثبات بالایی دارد.

شرکت سازنده می گوید این قایق در عین چابکی، حتی در آب های مواج هم به سهولت قابل کنترل است. بر فراز این قایق دو بازوی بزرگ چند جداره و قابل بادکردن نصب شده که از دو طرف با استفاده از سه ستون بزرگ پر از باد به یکدیگر متصل می شوند تا حتی در صورت چپ شدن، قایق مذکور به سرعت به حالت اول بازگردد.

www.dustaan.com این قایق در هیچ شرایطی غرق نمی شود! +عکس

طراحی این قایق به گونه ای است که حتی در صورت برخورد با موانع بزرگ و خطرناکی مانند درخت یا صخره آسیب نمی بیند و چپ نمی کند.

چندجداره بودن این قایق باعث می شود حتی در صورت ایجاد شکاف در آن، لایه های بعدی جلوی نفوذ آب به آن را بگیرند و ادامه سفر در آب های مواج ممکن شود.

در این قایق صندلی های خاصی تعبیه شده که مجهز به ابزاری برای بستن ران های پای سرنشینان است و جلوی افتادن آنها به درون آب را می گیرد. قیمت مدل های مختلف این قایق در ابعاد گوناگون و با امکانات مختلف از ۴۹۹۵ دلار تا ۱۵۵۰۰ دلار در نوسان است.

0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=152739


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0