کد خبر: 152566تاریخ انتشار : ۱۹:۴۲:۴۴ - یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

تعداد از گردشگران که برای گذراندن تعطیلات در سواحل برزل در حال شنا بودند، با حمله ناگهانی ماهی ها شوکه شدند، تعدادی از گردشگران دچار جراحات قابل توجهی شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان گردشگرانی که در سواحل ” پرای د کریستو ” در شمال شرقی برزیل مشغول گذراندن تعطیلات بودند با حمله وحشتناک ماهی های گوشتخوار مواجه شدند. این ماهی ها که در آب های کم عمق ساحل بدنبال غذا بودند ناگهان به این گردشگران حمله کردند.

در برخی تصاویر منتشر شده دیده می شود که برخی از این گردشگران از ناحیه پا دچار جراحت شدید شده اند. یکی از این افراد، یک زن ۲۲ ساله بود که این ماهی ها حدود ۶ اینچ از انگشتان پای وی را خوردند.

گفته می شود وی ششمین گردشگری است که طی این ماه مورد حمله این ماهی های مرگبار قرار گرفته است.

 

www.dustaan.com حمله خونین ماهی های گوشتخوار به گردشگران در برزیل! +تصاویر

در ماه می نیز هنگامی که یک زن و شوهر به همراه دختر ۵ ساله شان مشغول شنا در منطقه ساحلی ” تراوسیا دو جورز ” بودند مورد حمله ماهی های گوشتخوار قرار گرفتند. در این حمله ” کاردوسای ” ۲۸ ساله به شدت از ناحیه پای راست مجروح شد.

وی در این خصوص گفته بود: ” من فقط برای چند دقیقه داخل آب بودم که ناگهان از ناحیه پا احساس درد شدیدی کردم. بلافاصله از آب بیرون آمدم و متوجه جراحت شدید از ناحیه پا شدم.

www.dustaan.com حمله خونین ماهی های گوشتخوار به گردشگران در برزیل! +تصاویر

گفتنی است؛ این گردشگران از مسئولان ساحلی در خصوص عدم هشدار به آنها درباره وجود چنین ماهی های خطرناکی در ساحل انتقاد کردند.

www.dustaan.com حمله خونین ماهی های گوشتخوار به گردشگران در برزیل! +تصاویر

0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=152566


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0