کد خبر: 36097تاریخ انتشار : ۱۰:۲۷:۳۹ - دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

مجله انلاین دوستان :  ناصر سودانی، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی روزآمد در رابطه با قیمت بنزین در سال آینده توضیح داد.

www.dustaan.com جزییات افزایش قیمت بنزین در سال ۹۴ در حالیکه گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با افزایش قیمت بنزین در سال ۱۳۹۴ مطرح شده بود اما بر اساس گفته‌های نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس قیمت بنزین در سال آینده افزایش پیدا نمی‌کند.
ناصر سودانی، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی روزآمد که هر صبح از شبکه پنج سیما پخش می‌شود در واکنش به خبر افزایش قیمت بنزین در سال ۱۳۹۴ گفت: « صادقانه بگویم توپ در زمین دولت است. »

این نماینده مجلس در توضیحات خود این گونه در رابطه با وضعیت قیمت بنزین در سال آینده توضیح داد: « ما در خصوص بنزین مشکلات عدیده ای داریم. یکی از مشکلات آن قاچاق روزانه حدود ده میلیون لیتر بنزین است.»

سودانی افزود: « از طرفی هم مصرف بی رویه هم دارد اما امسال دولت و مجلس در نظر داشتند تغییری صورت نگیرد؛ گرچه صحبت بوده بنزین آزاد ۱۰۰۰ تومانی ۱۰۵۰ تومان شود و بنزین سهمیه ای از ۷۰۰ به ۷۳۵ تومان افزایش پیدا کند. »
او در ادامه گفت: « توپ در زمین دولت است. دولت اگر بخواهد هدفمندی یارانه ها را بر اساس نوسان در حامل های انرژی اعمال کند، دستش باز است. البته دولت این نظر را ندارد ما هم همین برنامه را تعیین می کنیم چون بنزین کالای استراتژیک است.»

خبرآنلاین


پربیننده ترین مطالب روز


https://www.dustaan.com/?p=36097


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0