تبلیغات


کد خبر: 136893تاریخ انتشار : ۹:۵۷:۳۱ - دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - + چاپ خبر

تنبیه شدید دانش اموز رودبارجنوب و اقدام متفاوت اقای رئیس! +تصاویر

دانش آموز پسر که با خط کش آهنی توسط معلمش تنبیه شده است.می گوید که به خاطر درس ریاضی تنبیه شده است.
www.dustaan.com تنبیه شدید دانش اموز رودبارجنوب و اقدام متفاوت اقای رئیس! +تصاویر

تنبیه شدید دانش اموز رودبارجنوب و اقدام متفاوت اقای رئیس! +تصاویر

خبرگزاری ایرنا: اسماعیل پهلوانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب با توجه به تکرار تنبیه بدنی توسط معلم خاطی در این شهرستان در راستای احترام به افکار عمومی و پاسخگو بودن مسئولان در حوزه تحت مدیریت از سمت خود استعفا کرد.

این اتفاق در روستای ریگ بحرین از توابع شهرستان رودبارجنوب روی داده و معلم خاطی نیز به هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان کرمان معرفی شده تا طبق ضوابط اقدام شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب  گفت: این دانش آموز دوم دبستان روز گذشته در روستای ریگ بحرین از توابع این شهرستان توسط معلم خود مورد تنبیه قرار گرفت.

اسماعیل پهلوانی افزود: خانواده این دانش‌آموز مدعی هستند که علت تنبیه بدنی پسرشان نحوه یادگیری در یکی از دروس بوده و معلم اقدام به تنبیه وی با خط کش کرده است که آثار جراحت بر روی بدن دانش‌آموز به طور کامل نمایان است.
وی اظهار کرد: هم اکنون خانواده این دانش آموز علیه این معلم دادخواستی را مطرح کرده اند.
کلیپی از تنبیه بدنی این دانش آموز نیز در فضای مجازی منتشر شده است.
به گزارش ایرنا اواخر سال گذشته نیز تنبیه دانش آموزی در شهرستان رودبارجنوب منجر به فرو رفتن مداد در پوست سر وی شد و توبیخ و تعلیق معلم خاطی را در پی داشت.مطالب مرتبط

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته: 0