کد خبر: 43125تاریخ انتشار : ۲۰:۰۸:۳۵ - پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

مجله انلاین دوستان :  سردار احمدعلی گودرزی گفت: با تلاش و انجام فعالیت‌های علمی و اطلاعاتی، متجاوز به زنان منطقه کوشک میدان دستگیر شد.

www.dustaan.com تعرض «مرد ژله‌ای» به ١۴ زن در استان فارسوی ادامه داد: این جوان ۲۰ساله که «امین» نام دارد به مرد ژله‌ای معروف است و جرمش ورود به منازل و تجاوز به‌ عنف و سرقت است. او پس از شش ماه انجام کارهای اطلاعاتی دقیق دستگیر شد.
فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه این متهم شش ماه تمام در این منطقه از شیراز تحت‌نظارت پلیس بود، گفت: این مجرم شبانه به داخل منازل مردم می‌رفت و اقدام به اعمال خلاف خود می‌کرد.
سردار گودرزی با اشاره به اینکه شناسایی این مجرم کاری بسیار سخت بود، یادآور شد: تاکنون چنین موردی در هیچ کجای کشور نداشتیم که ۱۴ فقره تجاوز در داخل منزل به زنان را داشته باشد و هیچ‌گونه اثری نیز از خود به‌جای نگذارد اما خوشبختانه مأموران انتظامی فارس با نمونه‌برداری از آثار مو، خون و… به‌جامانده از صحنه تجاوز و آزار، موفق به شناسایی وی شدند.
وی افزود: شلوار مجرم در یکی از این موارد در صحنه وقوع جرم جامانده بود، ما نیز به‌ واسطه نامی که در زمان تحویل این شلوار به خشک‌شویی روی آن نوشته ‌شده بود، به اسم مجرم رسیدیم. فرمانده انتظامی فارس تأکید کرد: هم‌نامان اسم مجرم حدود ۱۵‌ هزار نفر می‌شدند که در این مدت تمامی پرونده‌های آنها بررسی و مجرم شناسایی شد.
سردار گودرزی درباره دلیل متهم برای انجام این تجاوزها نیز گفت: این مجرم به‌گفته خودش در دوران نوجوانی با مشکلاتی مواجه شده بود که باعث برهم ریختن وضعیت روحی و روانی او شد. وی تصریح کرد: متأسفانه در سال ۹۳ این شخص به جرم سرقت موبایل دستگیر و روانه زندان شده بود درحالی‌که امروز متوجه شدیم خانم شاکی در سال ۹۳ به‌دلیل حفظ ابروی خود موضوع سرقت را مطرح کرده درحالی‌که اگر در همان زمان اعلام تجاوز شده بود، دیگر شاهد انجام ۱۴ فقره تجاوز در مقابل همسر و فرزندان نبودیم.
فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: همکاری مردم با پلیس می‌تواند دستگیری مجرمان را سرعت ببخشد و باید یادآور شد که اطلاعات شخصی مردم در دست پلیس امانت باقی می‌ماند.
0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=43125


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0