کد خبر: 4722تاریخ انتشار : ۷:۳۷:۳۵ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : فدراسیون جهانی فوتبال پس از روزها مذاکره و رایزنی مسئولان فدراسیون کشورمان موافقتش را با حک شدن طرح یوز ایرانی روی لباس تیم ملی ایران در جام جهانی اعلام کرد.  این طرح همزمان با رونمایی از لباس تیم ملی رونمایی شد و دیروز طراح نامدار کشورمان که این طرح را به سفارش مسئولان حفاظت محیط زیست آماده کرده بود مصاحبه ای انجام داد و اعلام کرد طرحی که روی پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان نقش بسته اصلا یوز ایرانی نیست و یوز آفریقایی است. این طراح معتقد بوده عده ای در طرح او دست برده اند.

www.dustaan.com آبروریزی دیگری برای فدراسیون در راه است
آبروریزی دیگری برای فدراسیون در راه است


 مسلما خیلی‌ از مردم متوجه تفاوت یوز ایرانی و  آفریقایی نمی شوند ولی کسانی که این طرح را سفارش داده‌اند چرا نباید پس از تحویل گرفتن طرح و زمان چاپ آن روی لباس تیم ملی، متوجه این تفاوت بشوند؟
 تنها دستاوردی که سفر بلاتر به ایران داشت همین حک کردن  تصویر یوز ایرانی روی لباس تیم ملی برای جام جهانی برزیل بود که این دستاورد هم تا به اینجای کار از دست رفته است. بهتر است تا آل‌اشپورت تعداد بیشتری از این لباس را تولید و به بازار عرضه نکرده، اهالی فدراسیون این طرح را اصلاح کنند وگرنه آبروریزی بزرگی برای فدراسیون کفاشیان و حتی سازمان حفاظت محیط زیست کشورمان در راه خواهد بود/بانک ورزش


پربیننده ترین مطالب روز


https://www.dustaan.com/?p=4722به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0